Peter Thomas Roth Anti-Agingkozmetická sada I.

Peter Thomas Roth Anti-Aging kozmetická sada I.
Peter Thomas Roth Anti-Aging kozmetická sada I.
kozmetická sada I.

Kód: PTR0060 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: čistiaci pleťový gél s protivráskovým účinkom Anti-Aging 57 ml + exfoliačný čistiaci gél s protivráskovým účinkom Glycolic 57 ml + čistiaci pleťový gél Irish Moor Mud 57 ml + čistiaci pleťový gél proti príznakom starnutia Rose Stem Cell 57 ml

  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
darčeková sada

O značke Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth založil rovnomennú značku luxusnej starostlivosti o pleť a pokožku s jasným cieľom. A to kombinovať prísady najvyššej kvality v najefektívnejších koncentráciách s progresívnou pokročilou technológiou.

Petrova rodina vlastnila kúpele v Maďarsku, a tak starostlivosť o pleť a pokožku bola neodmysliteľne súčasťou jeho dedičstva. Osvedčené a upokojujúce bahenné rituály a minerály nájdené v maďarských termálnych prameňoch spojil s technológiami 21. storočia a vytvoril starostlivosť, ktorá je prispôsobená individuálnym potrebám každej pleti.

Jeho vášeň pre starostlivosť o pleť bola odvodená zo snahy nájsť efektívne produkty pre seba samého. Spočiatku sa zameral na akné a v túžbe nájsť tie najlepšie nástroje pre potrebnú starostlivosť rozširoval ďalej svoje portfólio. Dnes v ponuke značky Peter Thomas Roth môžete nájsť komplexný rad luxusnej kozmetiky, ktorá zahŕňa najkvalitnejšie prípravky pre každodennú starostlivosť od hlavy až k päte.

Recenzie Peter Thomas Roth Anti-Aging