Philips Satinelle Essential BRE225/00epilátor

Philips Satinelle Essential BRE225/00 epilátor
Philips Satinelle Essential BRE225/00 epilátor
BRE225/00
24,99

Kód: PHI02184 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 30. 3. 2020

Popis produktu Philips Satinelle Essential BRE225/00
Vlastnosti

Doprajte si pocit hladko oholených nôh po celý rok a buďte si istá, že vás odhalené nôžky nikdy nezaskočia. Epilátor Philips Satinelle Essential BRE225/00 bezpečne odstraňuje chĺpky aj s korienkami už od 0,5 mm dĺžky a zanecháva pokožku zamatovo hebkú na dotyk.

Vlastnosti:

  • epilátor vytrháva chĺpky od 0,5 mm
  • zanecháva hladkú pokožku na týždne
  • ergonomická rukoväť pre bezproblémovú manipuláciu
  • umývateľná epilačná hlava pre jednoduché čistenie
  • elegantný ženský dizajn

Technické parametre:

  • 2 nastaviteľné rýchlosti na odstránenie redších aj hustejších chĺpkov
  • jemné pinzetové kotúče s výkonom 15 V
  • odnímateľná epilačná hlava, ktorú možno umývať pod prúdom vody
  • obsahuje čistiacu kefku
  • použitie s káblom

Ako používať:
Pred priložením epilátora na pokožku ju napnite pomocou prstov. Epilátor veďte proti smeru rastu chĺpkov pod uhlom 90°. Epilačnú hlavicu pravidelne čistite.

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Satinelle Essential BRE225/00