Prejsť na hlavný obsah

Phytorelax Laboratories

O značke Phytorelax Laboratories

Dokonalá harmónia prírodnej kozmetiky a psychofyzického wellness. Talianska značka Phytorelax Laboratories ideálnym spôsobom spája tieto dva koncepty a následne ich ukladá do hnedých či priehľadných dizajnových fľaštičiek. Príroda je plná rastlín, ktoré rôznym spôsobom ukrývajú kľúč ku kráse. Tím Phytorelax každú z nich starostlivo a do hĺbky študuje a pomocou nich potom vytvára kozmetiku Phytorelax povestnú svojimi ošetrujúcimi a relaxačnými účinkami.

 

V 80. rokoch minulého storočia sa v srdci mesta Bologna zrodila prírodná kozmetika Harbor inšpirovaná kultúrou prírodného wellness. V 90. rokoch táto značka uviedla na trh sérum na vlasy vytvorené z 33 prírodných výťažkov a esenciálnych olejov. Úspech bol okamžitý a práve vďaka nemu vznikol nový názov značky inšpirovaný najväčšími prednosťami tohto populárneho produktu. Wellness a relaxácia vychádzajúce z využitia funkčných aktívnych látok a rastlinných výťažkov. To všetko sa ukrýva v slove Phytorelax a to všetko stelesňuje kozmetika Phytorelax.

Produkty Phytorelax sú akýmsi mostom medzi rastlinami a ľuďmi, ktorí sa chcú cítiť dobre. Objavte aj vy ikonické rady Phytorelax Keratina, Phytorelax Cocco, Phytorelax Laboratories Olio di Argan či Phytorelax Laboratories Aloe Vera. Medzi bestsellery týchto kolekcií patrí napríklad obnovujúci šampón Keratina Phytorelax alebo regeneračné mlieko na vlasy Phytorelax Keratina Instant Reconstructor. A ak je pre vás rovnako ako obsah fľaštičiek dôležitý ich dizajn, nenechajte si ujsť ani rad Phytorelax Fiori di Bach. Spája relaxačnú prírodnú starostlivosť s typickým dohneda ladeným dizajnovým obalom.

celý text skryť text