Prejsť na hlavný obsah
Police To Be toaletná voda pre mužov
Police To Be toaletná voda pre mužov
Police To Be toaletná voda pre mužov
Hlava
paprika
Srdce
fialka
Základ
céder, ambra, pačuli
Druh vônekorenistá, drevitá

Byť či nebyť. Touto slávnou vetou zo Shakespearovho Hamleta sa inšpirovala toaletná voda pre mužov Police To Be (Or Not To Be). Táto sviežo pikantná vonná kompozícia je esenciou mužnej sily a každodenných kontrastov, ktoré sú, ako je známe, korením života. Ukážte, že ste moderný muž a aj tak trochu rebel.

  • korenistá drevitá vôňa zachytávajúca esenciu mužnej sily, ktorá spočíva v kontrastoch
  • táto toaletná voda je súčasťou kolekcie To Be od Police
  • pikantná vonná kompozícia z roku 2011

Zloženie vône
Vôňa sa otvára dobrodružnou kombináciou zemitého korenia a šťavnatého ovocia. Mužnú eleganciu čierneho korenia zjemňujú ovocné tóny grepu a následne sviežosť fialky, ktorá je srdcom tejto toaletnej vody. Základ je prehliadkou bohatých orientálnych vôní vrátane zemitého pačuli, sladko hrejivej ambry a jemného cédra.

Príbeh vône
V jednoduchosti je sila. Pánska toaletná voda To Be sa na nič nehrá, no aj tak zanecháva nesmierne osobitý, pôsobivý dojem. Prispieva k nemu aj flakón v tvare lebky, ktorý kopírujú všetky parfémy z kolekcie To Be. Lebka, symbol tajomna a neznáma, je vo svete módy veľmi ikonická. V tejto konkrétnej môžeme vidieť trebárs krištáľové lebky zo Strednej Ameriky, ktoré fascinujú archeológov už celé desaťročia. Alebo môže ísť o prekliaty pirátsky artefakt ako vystrihnutý z Pirátov z Karibiku…

PoliceTo Be toaletná voda pre mužov

32×
23,00
O 67 % výhodnejšie
40 ml
7,50

Na sklade | 18,75 / 100 ml, vr. DPH | Kód: POL0049
1
Večerné doručenie
štvrtok 30. 5. 2024
Osobný odber
štvrtok 30. 5. 2024