Prejsť na hlavný obsah

Parfémy s púdrovými vôňami

Púdrové vône sú nezameniteľné, nežné a v posledných rokoch sa stali vyhľadávané nielen na bežné nosenie, ale aj na veľmi výnimočné príležitosti, ako je napríklad svadobný deň. Jemné púdrové vône tvoria dokonalú harmóniu elegancie a ženskosti, ktorá vás môže sprevádzať kdekoľvek a pre svoje dlhotrvajúce vlastnosti ju budete z obľúbených šatiek aj svetrov cítiť aj po niekoľkých dňoch.

 

Flakóny púdrových parfémov vás oslnia svojimi tvarmi a nežnými farbami. Ale sú to hlavne príbehy, ktoré sa za jednotlivými parfémami nachádzajú, čo dotvára tú pravú atmosféru parfému.

Charakter púdrovej vône:

Či už hovoríme o prírodných, alebo syntetických púdrových vôňach, ich tóny sa dajú rozdeliť do dvoch hlavných skupín. Prvá skupina vôní pripomína púder na tvár a je menej sladká, komplexnejšia, ale veľmi jemná ako čerstvo napúdrovaná pokožka. Druhá skupina púdrových vôní pripomína skôr detský púder a srší z nej čistota s podtónmi levandule, fialiek, ruží, vanilky a nostalgie. Obe tieto skupiny však majú dlhotrvajúce tóny. Parfum púder má tak dlhšiu trvanlivosť.

Ako sa získava púdrová vôňa:

Jemné púdrové tóny parfémom dodávajú akordy kosatca, fialiek, pižma alebo heliotropu. Známe sú aj jemné podtóny vanilky, ruží, irisu či živice, ktoré v spojení s drevitými tónmi tvoria dokonalú harmóniu čistoty, ženskosti a elegancie. Púder parfum sa vyrába aj synteticky a je nezameniteľným spojením jemnosti a sladkých kvetinových tónov s retro nádychom púdrov na tvár.

Prevoňajte svoj deň nežným púdrovým parfémom s nádychom nostalgie. Púdrové parfémy sú výnimočné a ideálne na vzácne príležitosti, ale aj pre každodennú radosť z ich nosenia. Objavte svet púdrových vôní aj vy!

celý text skryť text