Real Techniques Original Collection Base

hubka na make-up

16×
Real Techniques Original Collection Base hubka na make-up
hubka na make-up
6,90

Kód: RTC0021 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
piatok 24. 5. 2019
Osobný odber
piatok 24. 5. 2019
Real Techniques Original Collection Base
hubka na make-up | 6,90

Popis kozmetiky Real Techniques Original Collection Base

Zjednodušte svoju každodennú líčiacu rutinu s hubkou na make-up Real Techniques Original Collection Base. Táto kozmetická pomôcka vám vďaka svojmu špeciálnemu tvaru umožní naniesť make-up rovnomerne a s dokonale prirodzeným výsledkom.

Vlastnosti:

  • umožňuje komfortné a jednoduché nanášanie make-upu
  • zaisťuje rovnomernú a expresnú aplikáciu
  • opticky vyhladzuje a zdokonaľuje povrch pleti
  • vyrobená špeciálnou penovou technológiou bez použitia latexu
  • ideálna na použitie s tekutými make-upmi

Ako používať:
Zaoblenou stranou hubky nanášajte make-up na veľké oblasti tváre, špičkou hubky maskujte lokálne nedokonalosti pleti. Plochá strana je určená na aplikáciu korektora v oblasti očí a nosa. Použiť môžete hubku na mokro pre prirodzený a žiarivý vzhľad, alebo nasucho na docielenie plného krytia.
Hubku obmieňajte ideálne po 1 – 3 mesiacoch pre zachovanie čo najlepších výsledkov v líčení.

O značke Real Techniques

Značka kozmetických štetcov Real Techniques bola uvedená na trh v roku 2011. Tieto vysokokvalitné štetce boli vyvinuté profesionálnymi vizážistkami Samanthou a Nicole Chapman. Tieto rešpektované vizážistky, ktoré pracovali pre značky ako MAC, Estée Lauder alebo Chanel, mali vrelý vzťah ku kozmetike už od detstva.
Štetce Real Techniques navrhnuté vizážistkami Samanthou a Nicole Chapman kombinujú high-tech materiály s inovatívnymi tvarmi pre dosiahnutie dokonalého make-upu. Štetce sú vyrobené zo syntetických štetín, ktoré sú neuveriteľne mäkké a ručne skosené.
V kolekcii štetcov nájdete štetce na make-up, púder, lícenku, očné tiene, ale aj štetce priamo určené na dymové líčenie, na tieňovanie či kontúrovanie tváre vrátane kozmetických súprav štetcov.