Roja Parfums Aoudparfém unisex

1×
Roja Parfums Aoud parfém unisex
Roja Parfums Aoud parfém unisex
100 ml

Kód: ROJ0279 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

  • Popis parfému
  • Recenzie

Popis parfému Roja Parfums Aoud
Zloženie

Aoud je orientálna vôňa pre mužov a ženy britskej značky nikových (niche) parfémov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumovom priemysle pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Exotický, tajuplný a zmyselný parfém Roja Parfums Aoud je inšpirovaný tradičným stredovýchodným vykurovadlom.

Drevo stromu aquilaria, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Túto skutočne kráľovskú ingredienciu, označovanú niekedy aj ako „drevo bohov“, spracoval Roja Dove ako verné stvárnenie arómy vykurovadla Bakhoor. „Zamiloval som sa do vôní Stredného východu, keď som tam pôsobil. Do spôsobu, ako sú oudové vône vstrebávané a potom šírené v aróme Bakhooru. Najväčší kompliment, ktorý som kedy získal, bol vtedy, keď sa ma moji zákazníci zo Stredného východu pýtali: „Ako poznáte našu vôňu?“ hovorí.

Roja Parfums Aoud teda predstavuje vzácne a cenné agarové drevo, zasadené do orientálno-korenistej kompozície s výraznou úlohou arómy ruže. Vôňa parfému Aoud sa v hlave otvára akordmi citróna, bergamotu a verbeny, v kvetinovom srdci zavonia ruža stolistá, jazmín z Grasse, ylang-ylang a pelargónia a základ pozostáva z tónov rebarbory, škorice, muškátového orieška, šafranu, pačuli, vanilky, kože, ambry, pižma a kašmírového, cédrového, santalového a agarového dreva. Agarové drevo je pôsobivo zahalené v ruži, zdôraznené jazmínom a ylang-ylang. Kompozíciu osviežujú pelargónie, citrónová verbena a bergamot, prekvapivý obrat dodáva neobvyklý akord rebarbory a všetko prehrievajú vzácne drevá a korenia. Ambra, vanilka, pižmo a koža v základe doplňujú jemnosť a zmyselnosť.

Celková aróma, majstrovsky prepájajúca dominantnú oudovú stránku s ružovými a drevitými aspektmi a dotykmi sviežej i hrejivej pikantnosti, je bohatá i jemná, svieža, sladká a nesmierne zmyselná. Zavrite oči a nechajte sa vôňou parfému Roja Parfums Aoud preniesť do Orientu s jeho arómou tradičných vykurovadiel. Roja Dove opäť predviedol, ako nesmierne majstrovsky dokáže pracovať s vôňami a dodať svojim parfémom pôsobivú predstavivosť.

Balenie Roja Parfums Aoud je prepychové. Rovnako ako pri všetkých vôňach Roja Parfums, aj flakón Aoud je majstrovským, ručne dokončeným dielom, vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osadený krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Aoud je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

Parfém Roja Parfums Aoud sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok, najlepšie však vynikne za večerov v chladnejších mesiacoch. Navždy si tento úchvatný parfém získa predovšetkým milovníkov obľúbeného spojenia oudovej vône s ružou a tiež každého, kto hľadá orientálny parfém skutočne špičkovej kvality. Svojho nositeľa zahalí parfém Aoud do zmyselnej orientálnej arómy a spoľahlivo mu zaistí obdivnú pozornosť okolia. Vďaka svojej špičkovej kvalite a nebývalej luxusnosti v každom ohľade a detaile je parfém Roja Parfums Aoud dokonalým darčekom pre niekoho, komu chcete dopriať skutočne to najlepšie.

Parfém Roja Parfums Aoud je dostupný aj vo výnimočnej koncentrácii „Absolue Précieux“, ktorá ponúka ešte intenzívnejšiu a bohatšiu vôňu, a tiež vo verzii „Crystal“, pri ktorej je parfém v podobe priezračnej tekutiny.

Roja Parfums Aoud – tradičná vôňa orientálneho vykurovadla Bakhoor, majstrovsky stvárnená v zmyselnom oudovom parféme.

Zloženie

Hlava
bergamot, citrón, verbena
Srdce
jazmín, ruža de mai, ylang-ylang
Základ
agar, ambra, céder, kašmírové drevo, koža, muškátový oriešok, pačuli, pižmo, rebarbora, santalové drevo, šafrán, škorica, vanilka
Druh vône
korenistá, orientálna

Recenzie Roja Parfums Aoud

5.0
1
Zobraziť hodnotenie podľa vlastností
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem