Roja Parfums Danger

parfém pre ženy 50 ml

1×
Roja Parfums Danger parfém pre ženy 50 ml
Roja Parfums Danger parfém pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: ROJ0250 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Roja Parfums Danger
50 ml

Popis parfému Roja Parfums Danger

Danger je orientálna vôňa pre ženy britskej značky nikových (niche) parfémov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumovom priemysle pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Nesmierne zmyselný parfém Roja Parfums Danger je až nebezpečne príťažlivou vôňou, ktorej sa nedá odolať.

„Nabitý mocnými afrodiziakami – tento výtvor nie je nebezpečný pre ženu, ktorá ho nosí – je nebezpečný pre mužov, ktorý ho zacítia,“ uvádza Roja Dove k parfému Danger a rozhodne nepreháňa. Roja Parfums Danger sa vyznačuje až nebezpečnou (ako koniec koncov naznačuje už názov – „Nebezpečenstvo“) afrodiziakálnou mocou. Páni, pristúpte k žene voňajúcej parfémom Danger, privoňajte a nezabudnite: „Varovali sme vás…“

Vôňa parfému Danger sa v citrusovej hlave otvára akordmi bergamotu, citróna, grapefruitu a mandarínky. V kvetinovom srdci zavonia ruža stolistá, jazmín z Grasse, ylang-ylang, gardénia a fialka, doplnené prekvapivou broskyňou, a zmyselný základ pozostáva z tónov klinčeka, pačuli, santalového dreva, vanilky, tonka bôbov, koreňa kosatca a pižma. Celková aróma, v orientálnej kompozícii zvodne prepájajúca vôňu kvetov s pudrovitými a drevitými stránkami a sladkými, balzamovými a citrusovými aspektmi, je bohatá i jemná, svieža, sladká i hrejivá a predovšetkým nesmierne zmyselná.

Roja Parfums Danger je bohatou, zvodnou kyticou, v ktorej sa k – Rojom veľmi obľúbeným – kvetom jazmínu, ruže a ylang-ylang pridávajú opojná gardénia a fialka. Kyticou osvieženou citrusmi a krémovo hebkou vďaka spojeniu broskyne so santalovým drevom, pačuli, vanilkou a klinčekom. To všetko podčiarkujú v základe vzácny koreň kosatca a pižmo. Parfém Danger je jednoducho neodolateľný, je vôňou, po akej ženy túžia a ktorá vyvoláva túžbu v mužoch.

Balenie Roja Parfums Danger je prepychové. Rovnako ako pri všetkých vôňach Roja Parfums, aj flakón Danger je majstrovským, ručne dokončeným dielom, vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osadený krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Danger je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

Parfém Roja Parfums Danger sa hodí na denné i večerné nosenie. Najlepšie vynikne na jeseň. Navždy si tento nebezpečne zmyselný parfém získa predovšetkým milovníčky originálnych orientálnych vôní s výraznou pudrovitou stránkou a, samozrejme, každú ženu, ktorá je pripravená zvádzať. Svojej nositeľke pomôže Roja Parfums Danger stať sa celkom neodolateľnou. Vďaka svojej špičkovej kvalite a nebývalej luxusnosti v každom ohľade a detaile je parfém Roja Parfums Danger dokonalým darčekom pre blízku ženu, ktorej chcete dopriať skutočne to najlepšie.

Roja Parfums Danger – nebezpečne zmyselný orientálny parfém pre ženy, ktoré sa neboja byť zvodné.

Zloženie

Hlava
bergamot, citrón, mandarínka
Srdce
broskyňa, fialka, gardénia, jazmín, ruža de mai, ylang-ylang
Základ
fazule tonka, klinček, koreň kosatca, pačuli, pižmo, santalové drevo, vanilka
Druh vône
orientálna

Recenzie Roja Parfums Danger

Pridať novú recenziu

3.0
1 hodnotenie
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem