Roja Parfums Enigmaparfém pre ženy

Roja Parfums Enigma parfém pre ženy
Roja Parfums Enigma parfém pre ženy
50 ml

Kód: ROJ0251 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.
Darček pre vás
K nákupu čohokoľvek nad 50 € získate luxusný discovery box plný miniatúr zadarmo.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Roja Parfums Enigma
Zloženie

Enigma je orientálna vôňa pre ženy britskej značky nikových (niche) parfémov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumovom priemysle pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Svieži i ovocne sladký parfém Roja Parfums Enigma je tajuplným a pôsobivým spracovaním témy vône kvetín a ovocia v pudrovitej orientálnej kompozícii.

„Mystérium názvu (pozn.: slova Enigma) ma podnietilo vytvoriť vôňu, ktorá sa zdá byť všetkým pre všetkých, ale sama je určitá a istá, zatiaľ čo v druhých vytvára nejasnosť,“ uvádza príznačne tajuplne Roja Dove k Roja Parfums Enigma a vôňa tohto parfému tomu zodpovedá. Tajuplný a podmanivo pôsobivý, parfém Enigma („záhada“ či „hádanka“) upúta a poriadne „zamotá hlavu“.

Vôňa Roja Parfums Enigma sa v hlave otvára akordmi bergamotu, v srdci zavonia pelargónia, jazmín z Grasse, ruža stolistá, neroli, ylang-ylang, heliotrop a broskyňa a základ pozostáva z tónov pačuli, santalového dreva, vanilky, koreňa kosatca, ambry a pižma. Celková aróma, pôsobivo v orientálnej kompozícii spájajúca pudrovité, drevité a kvetinové stránky s citrusovými aspektmi a dotykom vanilky, je bohatá, jemná i svieža, chladivá, sladká a ovocná.

Bergamot, pelargónia a neroli dodávajú sviežosť bohatej kvetinovej kytici, ktorej v srdci zaisťuje zmyselnosť zmes ylang-ylang a broskyne, to všetko na jemnom, bohatom základe zo santalového dreva, pačuli, vanilky a ambry s pudrovitými prízvukmi koreňa kosatca a pižma. Vôní Enigma Roja Dove opäť dokázal, že jeho parfumérska tvorba stojí za pozornosť i tých najnáročnejších znalcov.

Balenie Roja Parfums Enigma je prepychové a súčasne jemne elegantné. Rovnako ako pri všetkých vôňach Roja Parfums, aj flakón Enigma je majstrovským, ručne dokončeným dielom, vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osadený krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Enigma je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

Parfém Roja Parfums Enigma sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok, najlepšie však vynikne v jarných a jesenných mesiacoch. Navždy si získa predovšetkým milovníčky originálnych kvetinových orientálnych vôní s výraznou pudrovitou a ovocnou stránkou a takisto tie dámy, ktoré hľadajú parfém nabitý významom. Svojej nositeľke dodá Roja Parfums Enigma pútavý nádych tajomstva a spoľahlivo jej zaistí obdivnú pozornosť okolia.

Roja Parfums Enigma – vôňa broskyne a kvetín vo sviežej, sladkej, tajuplnej a podmanivo pôsobivej orientálnej kompozícii.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
heliotrop, ruža de mai, jazmín, broskyňa, ylang-ylang, neroli
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
santalové drevo, pižmo, koreň kosatca, ambra, vanilka, pačuli
Druh vône
orientálna, kvetinová

Recenzie Roja Parfums Enigma