Roja Parfums Musk Aoudparfém unisex

Roja Parfums Musk Aoud parfém unisex 30 ml
Roja Parfums Musk Aoud parfém unisex 30 ml
30 ml

Kód: ROJ0288 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Získajte na ďalšiu objednávku zľavu 5 € pri nákupe nad 45 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
  • Popis parfému
  • Recenzie

Popis parfému Roja Parfums Musk Aoud
Zloženie

Musk Aoud je chyprová vôňa pre mužov a ženy britskej značky nikových (niche) parfémov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumérstve pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Tajuplný a nesmierne zmyselný parfém Roja Parfums Musk Aoud je originálnym a prekvapivým spracovaním oudovej vône.

Drevo stromu aquilaria, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. S touto skutočne kráľovskou ingredienciou, označovanou niekedy aj ako „drevo bohov“, a jej spojením s ďalšou priam legendárnou ingredienciou využívanou v parfumérstve, pižmom, pracuje Roja Dove celkom originálne. „Vytvoril som parfém, ktorý spája dva z najlegendárnejších materiálov vôbec – pižmo a oud. Chcel som zistiť, ako ďaleko je možné tón oudu posunúť z jej obvyklého smeru, a vytvoriť niečo absolútne neočakávané,“ hovorí.

Roja Parfums Musk Aoud tak predstavuje spojenie dominantných akordov pižma a oudového dreva v tajuplnej a nesmierne zmyselnej chyprovej kompozícii, súčasne hrejivej, jemnej, mierne sladkej a pikantnej s nádychom kožovitosti. Vôňa parfému Musk Aoud sa v hlave otvára akordmi citróna a bergamotu, v kvetinovom srdci zavonia ruža stolistá, jazmín z Grasse a ylang-ylang a základ pozostáva z tónov agarového dreva, semien aromatickej kvetiny ambrette, brezy, dubového machu, kože, labdana, muškátového orieška, pačuli, pižma, santalového dreva, tonka bôbov, vanilky a ďalších vzácnych drevín.
Celková aróma, v chyprovej kvetinovej kompozícii originálne a majstrovsky prepájajúca dominantné pižmové a drevité stránky s pôsobivým aspektom vône kože a náznakom sviežej pikantnosti a balzamovosti, je s ničím nezameniteľná a neporovnateľná. Parfém Roja Parfums Musk Aoud je ďalším z mnohých celkom majstrovských vonných diel právom oceňovaného Roja Dovea.

To sa týka i balenia parfému. Rovnako ako pri všetkých vôňach Roja Parfums, aj flakón Musk Aoud je majstrovským, ručne dokončeným dielom, vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osadený krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Musk Aoud je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

Parfém Roja Parfums Musk Aoud sa hodí na denné i večerné nosenie, predovšetkým v chladnejších mesiacoch. Navždy si tento úchvatný parfém získa predovšetkým milovníkov spojenia oudovej vône s pižmom a tiež všetkých, ktorí hľadajú pri parféme invenciu a originalitu. Svojmu nositeľovi dodá Musk Aoud povznášajúci pocit absolútnej výnimočnosti a zahalí ho do zmyselnej, atraktívne tajuplnej a absolútne nezameniteľnej arómy, ktorá spoľahlivo upúta obdivnú pozornosť okolia. Vďaka svojej špičkovej kvalite a nebývalej luxusnosti v každom ohľade a detaile je parfém Roja Parfums Musk Aoud dokonalým darčekom pre niekoho, komu chcete dopriať skutočne to najlepšie.

Parfém Roja Parfums Musk Aoud je dostupný aj vo výnimočnej koncentrácii „Absolue Précieux“, ktorá ponúka ešte intenzívnejšiu a bohatšiu vôňu, a tiež vo verzii „Crystal“, pri ktorej je parfém v podobe priezračnej tekutiny.

Roja Parfums Musk Aoud – originálne, zmyselné a tajuplné poňatie spojenia pižma a dreva oud.

Zloženie

Hlava
bergamot, citrón
Srdce
jazmín, ruža de mai, ylang-ylang
Základ
agar, ambrette, breza, dubový mach, fazule tonka, koža, labdanum, muškátový oriešok, pačuli, pižmo, santalové drevo, vanilka, vzácne dreviny
Druh vône
iné

Recenzie Roja Parfums Musk Aoud

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!