Roja Parfums Nüwa

parfém unisex 100 ml

Roja Parfums Nüwa parfém unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa parfém unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa parfém unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa parfém unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa parfém unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa parfém unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa parfém unisex 100 ml
Roja Parfums Nüwa parfém unisex 100 ml
parfém unisex 100 ml
769,00

Kód: ROJ0291 | 2 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra utorok 19. 2. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 19. 2. 2019
Roja Parfums Nüwa
parfém unisex 100 ml | 769,00

Popis parfému Roja Parfums Nüwa

Nüwa je orientálna vôňa pre mužov a ženy z kolekcie Imperial britskej značky nikových (niche) parfémov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumérstve pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Bohatý a pritom jemný parfém Roja Parfums Nüwa je inšpirovaný legendárnou čínskou bohyňou.

Postava z čínskej mytológie, ktorej meno parfém Nüwa nesie, bola podľa legiend bohyňou, ktorá na pôvodne pustej zemi stvorila všetky živočíchy vrátane človeka. Sám Roja Dove uvádza, že bol pri vytváraní vône Nüwa „inšpirovaný legendou o Nüwe, láskavej a dobrotivej čínskej bohyni, ktorá údajne stvorila ženu a muža a podľa mýtu svojich ľudí naučila byť tvorivými a múdrymi, predstavila im krásu prostredníctvom hudby, piesní a tanca a naplnila poľné kvety vôňou“. Svoj parfém označuje ako „delikátny tekutý príbeh, ktorý zvádza dušu“.

Vôňa parfému Roja Parfums Nüwa sa v hlave otvára akordmi bergamotu a grapefruitu. V srdci zavonia ruža stolistá, kvety pomarančovníka a jazmín z Grasse a základ pozostáva z tónov klinčeka, rasce, korenia, santalového dreva, benzoinu, vanilky a peruánskeho balzamu. Celková aróma, nádherne prepájajúca dominantnú drevitú stránku so sviežo korenistými, ružovými, citrusovými, ambrovými a aromatickými aspektmi, je bohatá a jemná, svieža, chladivá i sladká.

Benzoin, peruánsky balzam a vanilka sa miešajú do jemného základu, oživeného korením, a prehriateho santalovým drevom. Základ zahaľuje kvetinové srdce a všetko osviežujú citrusy. Parfém Nüwa, ktorý zástupcovia značky nazývajú „elixírom bohov“, je skutočne výnimočný a patrí medzi absolútne vrcholy parfumérskeho umu právom obdivovaného Roja Dovea.

Balenie Roja Parfums Nüwa je luxusné. Rovnako ako pri všetkých vôní Roja Parfums, aj flakón Nüwa je majstrovským, ručne dokončeným dielom, vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osadený krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Nüwa je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

Parfém Roja Parfums Nüwa sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok, najlepšie však vynikne za jesenných večerov. Navždy si tento úchvatný parfém získa predovšetkým milovníkov orientálnych kvetinových vôní s výraznou drevitou stránkou a tiež všetkých, ktorí pri parféme oceňujú vysokú mieru kreativity a evokatívnosti. Svojho nositeľa zahalí parfém Nüwa do jemnej, sviežej i sladkej arómy a spoľahlivo mu zaistí obdivnú pozornosť okolia. Vďaka svojej špičkovej kvalite a nebývalej luxusnosti v každom ohľade a detaile je parfém Roja Parfums Nüwa dokonalým darčekom pre niekoho, komu chcete dopriať skutočne to najlepšie.

Roja Parfums Nüwa – orientálny parfém stvárňujúci príbeh o dobrotivej bohyni.

Zloženie

Hlava
bergamot
Srdce
jazmín, kvet pomarančovníka, ruža de mai
Základ
benzoin, klinček, korenie, peruánsky balzam, rasca, santalové drevo, vanilka
Druh vône
kvetinová, orientálna

Hodnotenie Roja Parfums Nüwa

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!