Roja ParfumsScandal parfém pre mužov

1×
Roja Parfums Scandal parfém pre mužov
Roja Parfums Scandal parfém pre mužov
50 ml
395,10

Kód: ROJ0264 | Viac než 5 ks na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra štvrtok 21. 10. 2021
Osobný odber
už zajtra štvrtok 21. 10. 2021

Popis Roja Parfums Scandal
Zloženie

Scandal je fougerová vôňa pre mužov britskej značky nikových (niche) parfémov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumérstve pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Parfém Roja Parfums Scandal je vôňou pre mužov, ktorí sú radi stredobodom pozornosti.

„Jedna moja kamarátka mi povedala: ‚Siahla by som po každom mužovi, ktorý by takto voňal.’ Nadchlo ma to, pretože som vedel, že som dosiahol efekt, ktorý som chcel vytvoriť, keďže to bezpochyby fungovalo,“ uvádza Roja Dove k vôni Roja Parfums Scandal, parfému, ktorý sľubuje, že „zaistí, aby sa o vás hovorilo“. To napokon naznačuje už názov: „Škandál.“

Vôňa Roja Parfums Scandal sa v hlave otvára akordmi citróna, bergamotu, listov pomarančovníka, mäty piepornej, levandule, bazalky a estragónu. V srdci zavonia konvalinka, ruža stolistá, jazmín z Grasse a fialka a základ pozostáva z tónov rebarbory, kardamómu, klinčeka, muškátového orieška, machu, pačuli, vetiveru, tonka bôbov, labdana, ambry, pižma a cédrového, kašmírového a santalového dreva. Celková aróma, pútavo spájajúca vo fougerovej kompozícii aromatické, drevité a citrusové stránky so sviežo pikantnými a zelenými aspektmi, je svieža a suchá i sladká, korenistá, hrejivá a zmyselná.

Bazalka, mäta, levanduľa a estragón dodávajú svoju zreteľnú aromatickú sviežosť zmesi bergamotu, citróna a pomarančových listov. Kompozíciu doplňujú o sladké dotyky jazmín, fialka, ruža a konvalinka a prehrievajú ju vzácne drevá a korenie. To všetko v zajatí vetiveru, pačuli a machových tónov s neobyčajným tónom rebarbory a na zmyselnom základe z ambry, pižma, kožovitého labdana a tonka bôbov. Nezameniteľnou a neprehliadnuteľnou vôňou Scandal Roja Dove opäť dokázal, že jeho parfumérska tvorba stojí za pozornosť i tých najnáročnejších znalcov.

Balenie Roja Parfums Scandal je prepychové a súčasne mužne elegantné. Rovnako ako pri všetkých vôňach Roja Parfums, aj flakón Scandal je majstrovským, ručne dokončeným dielom, vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osadený krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Scandal je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

Parfém Roja Parfums Scandal sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Najlepšie však vynikne za jarných a letných dní. Navždy si získa predovšetkým milovníkov originálnych fougerových vôní s výraznou aromatickou, drevitou a citrusovou stránkou a tiež tých, ktorí si naozaj vychutnávajú pozornosť okolia. Svojho nositeľa zahalí Roja Parfums Scandal do pôsobivej pikantnej, sviežej i hrejivej arómy a dokonale podčiarkne jeho odvážne sebavedomie.

Roja Parfums Scandal – majstrovský aromatický fougerový parfém pre mužov, ktorí sú radi stredobodom pozornosti.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
estragón, mäta, levanduľa, citrón, bergamot, list pomarančovníka, bazalka
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
konvalinka, ruža de mai, jazmín, fialka
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
kašmírové drevo, kardamóm, céder, labdanum, pačuli, pižmo, rebarbora, fazule tonka, muškátový oriešok, mach, ambra, santalové drevo, klinček, vetiver
Druh vône
aromatická, korenistá

Recenzie Roja Parfums Scandal1