Prejsť na hlavný obsah

Rozprávkové postavy a superhrdinovia

Ako voňajú správni superhrdinovia

To je predsa jasné. Superhrdinovia nie sú žiadni smradľavci! Ráno sa navoňajú toaletnou vodou špeciálne vytvorenou pre citlivú detskú pokožku, aby im žiadny smrádok nepokazil veľké dobrodružstvá.

Vyberte prvú vôňu aj pre vášho malého hrdinu alebo hrdinku. Určite ich poteší, keď budú voňať ako ich milované rozprávkové postavy!

Vlasy a pokožka krásne ako princezná

Princezné si vždy dávajú záležať na tom, aby za každých okolností vyzerali upravene. Taká Elza alebo Zlatovláska sa o svoje vlasy starajú pravidelne každý deň. Umývajú si ich špeciálnymi rozprávkovými šampónmi a sprchovými gélmi šetrnými k pokožke. Vlásky sa im potom krásne lesknú, skvele rozčesávajú a ich pokožka je hebká na dotyk.

Urobte radosť svojej malej princeznej a doprajte jej vláskom a pokožke rozprávkovú starostlivosť!

Rozprávková výbava pre každého

Vedeli ste, že keď idú princezné a rytieri do školy v prírode, do tábora alebo na dovolenku, vždy si so sebou berú sadu produktov, aby na nič nezabudli?

Kúpte aj vášmu pokladu darčekovú sadu plnú rozprávkovej kozmetiky, s ktorou si užije kopu zábavy!

Jedinečný štýl superhrdinu

Všetky mamy dobre vedia, že rozprávkové doplnky sú pre malých superhrdinov veľmi dôležité. Kto by nechcel parádne slnečné okuliare Labkovej patroly alebo trebárs šiltovku samotného Mickey Mousa?

Vyberte vášmu drobcovi niektorý zo štýlových doplnkov a dovoľte mu premeniť sa na chvíľu na naozajstného superhrdinu!