RYOR Depilation and Shavingspomaľovač rastu chĺpkov

4×
RYOR Depilation and Shaving spomaľovač rastu chĺpkov
RYOR Depilation and Shaving spomaľovač rastu chĺpkov
100 ml
5,90

Kód: RYO1038 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis produktu RYOR Depilation and Shaving
Vlastnosti

Máte občas pocit, že len čo pokožku hladko oholíte, chĺpky už zase rastú ako z vody? Objavte tajnú zbraň pre tento nekonečný boj. Spomaľovač rastu chĺpkov RYOR Hairs Growth Inhibitor využíva účinky látok, ktoré postupne oslabujú vlasovú cibuľku, a tým rast chĺpkov účinne a dlhodobo spomaľujú.

Krém môžete bez obáv používať každý deň, je úplne bezpečný aj pre čerstvo oholenú či epilovanú pokožku. Navyše budú nežiaduce chĺpky nielen rásť pomalšie, ale budú aj slabšie a evidentne svetlejšie.

Vlastnosti:

  • oslabuje vlasové cibuľky chĺpkov
  • spomaľuje rast nežiaduceho ochlpenia
  • chĺpky viditeľne oslabuje a zosvetľuje
  • je vhodný aj na partie ako nos alebo uši
  • možno používať ihneď po holení či epilácii

Ako aplikovať:
Nanášajte ráno a večer na vybrané partie tela.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke RYOR

p>Ryor je česká prírodná kozmetika, ktorá už od roku 1991 zákazníkom ponúka mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o celé telo. Produkty značky Ryor sú bohaté na prírodné aktívne látky, ktoré pokožke poskytujú všetko, čo potrebuje pre svoj zdravý a krásny vzhľad. V ponuke značky Ryor nájdete mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy aj jedinečné prípravky na opaľovanie.
Česká firma Ryor bola založená s myšlienkou priniesť na trh naozaj kvalitnú kozmetiku, ktorá bude vysoko účinná a dostupná každému. Firma sa začala veľmi skoro rozrastať a v súčasnej dobe sa jej produkty vyvážajú do viac ako 20 krajín sveta. Za dobu svojho pôsobenia už značka Ryor získala mnoho národných i medzinárodných ocenení. Všetky vyrábané prípravky Ryor sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách. Firma Ryor netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala svoje finálne výrobky na zvieratách. Všetky produkty Ryor sú schvaľované a testované Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Doprajte si skutočne kvalitnú starostlivosť s českou prírodnou kozmetikou Ryor!

Recenzie RYOR Depilation and Shaving