RYOR Normal to Combination

kozmetická sada I.

RYOR Normal to Combination kozmetická sada I.
RYOR Normal to Combination kozmetická sada I.
RYOR Normal to Combination kozmetická sada I.
kozmetická sada I.
5,65

Kód: RYO1071 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: pleťové čistiace mlieko 50 ml + výživný krém s ceramidmi 30 ml + hydratačný krém s 24 hodinovým účinkom 30 ml + bylinné tonikum 50 ml

ks
Zásielkovňa
piatok 16. 11. 2018
Osobný odber
piatok 16. 11. 2018
RYOR Normal to Combination
kozmetická sada I. | 5,65

Vlastnosti

Podľa problému pleti
výživa a dehydratácia
Typ pleti
normálna, zmiešaná
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke RYOR

Ryor je česká prírodná kozmetika, ktorá už od roku 1991 zákazníkom ponúka mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o celé telo. Produkty značky Ryor sú bohaté na prírodné aktívne látky, ktoré pokožke poskytujú všetko, čo potrebuje pre svoj zdravý a krásny vzhľad. V ponuke značky Ryor nájdete mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy aj jedinečné prípravky na opaľovanie.
Česká firma Ryor bola založená s myšlienkou priniesť na trh naozaj kvalitnú kozmetiku, ktorá bude vysoko účinná a dostupná každému. Firma sa začala veľmi skoro rozrastať a v súčasnej dobe sa jej produkty vyvážajú do viac ako 20 krajín sveta. Za dobu svojho pôsobenia už značka Ryor získala mnoho národných i medzinárodných ocenení. Všetky vyrábané prípravky Ryor sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách. Firma Ryor netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala svoje finálne výrobky na zvieratách. Všetky produkty Ryor sú schvaľované a testované Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Doprajte si skutočne kvalitnú starostlivosť s českou prírodnou kozmetikou Ryor!