Prejsť na hlavný obsah

Sanoflore

O značke Sanoflore

Zoznámte sa s francúzskou značkou Sanoflore, luxusnou prírodnou kozmetikou, ktorá premení starostlivosť o telo a pleť na príjemný zážitok. Jej zloženie spočíva v bylinkách a rastlinách z ekologického poľnohospodárstva, všetky prípravky sa môžu chváliť označením BIO a nenájdete v nich žiadne silikóny ani umelé farbivá. 

 

História francúzskej značky Sanoflore sa začala písať už v roku 1972, keď malá skupinka vášnivých botanikov a poľnohospodárov založila v srdci regionálneho prírodného parku Vercors botanickú záhradu Sanoflore. Rovnomenné laboratórium, špecializujúce sa na fytoterapiu a arómoterapiu, však vzniklo až o 14 rokov neskôr.

Značka Sanoflore si zakladá na tom, že má kontrolu nad celým výrobným procesom vrátane pestovania potrebných surovín. Esencie na výrobu kozmetiky získava destiláciou vodnou parou pri nízkom tlaku, preto majú oveľa väčšiu kvalitu než esencie syntetické. Kozmetika tejto francúzskej značky sa zároveň vyznačuje veľmi príjemnou vôňou a okrem pokožky tak má blahodarný vplyv aj na ľudskú psychiku. 

celý text skryť text