Prejsť na hlavný obsah

Schwarzkopf Professional Blondme - so správnou starostlivosťou je každá blond dokonalá

Blond je pre každého

Blond môže znamenať čokoľvek. Od jemných presvetlených pramienkov cez ombré až po dokonalú platinu. Môže byť studená ako ľad alebo zlatými odtieňmi pripomínať karamel. Blond môže byť skrátka pre každého, bez ohľadu na farbu pleti, typ vlasov či pohlavie.

 

Starostlivosť na mieru blond vlasom

Aby blond vlasy vyzerali stále dokonale, treba im venovať správnu starostlivosť. Takú, ktorá bude presne zodpovedať ich potrebám, dodá im potrebnú výživu a zároveň sa postará o výdrž farby. Presne to spĺňa Schwarzkopf Professional Blondme, značka 100 % oddaná blond vlasom.ALL BLONDES : DETOX

Nech vaša blond opäť zažiari. Čistiaca starostlivosť sa hodí pre všetky typy vlasov, oživuje mdlú blond a zbavuje ju mosadzných odtieňov, ktoré sú spôsobené znečistením či minerálmi z tvrdej vody. Vďaka proteínovému komplexu zo severskej bavlny navyše chráni vlasové vlákna.

ALL BLONDES : RICH

Sú vaše blond vlasy normálne až hrubé? Intenzívna vyživujúca starostlivosť im dodá hebkosť a zároveň spevní vnútornú vlasovú štruktúru. Vďaka obsiahnutému kašmírovému proteínovému komplexu zároveň chráni vlasy pred lámaním a štiepením končekov.

 

ALL BLONDES : LIGHT

Máte jemné až normálne blond vlasy? Potom je pre vás odľahčená vyživujúca starostlivosť ako stvorená. Obnovuje vlasové vlákna bez toho, že by ich zaťažovala, dodáva im hebkosť a lesk a navyše uľahčuje rozčesávanie.

 

COOL BLONDES

Túžite po studenej blond? Zaraďte do starostlivosti o vlasy prípravky z kolekcie Cool Blondes. Odstraňujú mosadzný nádych a nežiaduce žlté podtóny, dodávajú vlasom studený odtieň a zároveň ich zanechávajú hebké a vláčne na dotyk.

 

BLONDE WONDERS

Doslova zázraky pre vaše vlasy, ktoré skvele doplnia starostlivosť o blond. Obnovujúci balzam uzamyká rozštiepené končeky až o 90 %, chráni vlasy pred teplom až do 210 ° a zároveň na 24 hodín potláča krepovatenie. Sprej pre lesk zase chráni vlasy pred vplyvom vonkajšieho prostredia a dodáva im oslnivý lesk.