Schwarzkopf Professional IGORA New Vibrancestarostlivosť zvýrazňujúca lesk farbených vlasov

Schwarzkopf Professional IGORA New Vibrance starostlivosť zvýrazňujúca lesk farbených vlasov
Schwarzkopf Professional IGORA New Vibrance starostlivosť zvýrazňujúca lesk farbených vlasov
500 ml
25,10

Kód: SCW07095 | Na sklade

Len pre profesionálne použitie

1
Kuriérom GLS
už zajtra streda 23. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Schwarzkopf Professional IGORA New Vibrance
Vlastnosti

Bezoplachová starostlivosť Schwarzkopf Professional IGORA New Vibrance dodá vašim vlasom po umytí všetko, čo práve potrebujú.

Vlastnosti:

  • dodáva príťažlivý lesk
  • zvýrazňuje intenzitu farby

Použitie:
Len pre profesionálne použitie.

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Použitie
Profesionálne farby na vlasy
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

O značke Schwarzkopf Professional

p>Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional IGORA New Vibrance