St. MorizSelf Tanning samoopalovacie mlieko

14×
St. Moriz Self Tanning samoopalovacie mlieko
St. Moriz Self Tanning samoopalovacie mlieko
odtieň Medium 250 ml
9,30

Na sklade | Kód: TMO1875
1
Večerné doručenie
utorok 30. 11. 2021
Osobný odber
utorok 30. 11. 2021

Nečakajte na leto a získajte krásne opálenie kedykoľvek počas roku. Samoopaľovacie mlieko St. Moriz Self Tanning dodá pokožke nádherne opálený vzhľad, ktorý bude vždy vyzerať prirodzene. Zloženie bohaté na olivové mlieko a vitamín E navyše pokožku intenzívne hydratuje.

Vlastnosti:

  • dodáva pokožke prirodzený opálený vzhľad
  • zaisťuje intenzívnu hydratáciu pokožky
  • ľahko sa roztiera a rýchlo schne
  • nezanecháva nežiaduce šmuhy a pruhy
  • má dlhodobý efekt
  • možno použiť na tvár aj telo

Zloženie:

  • olivové mlieko – vyživuje a hydratuje pokožku
  • vitamín E – dodáva pokožke vlhkosť, pôsobí ako antioxidant

Ako aplikovať:
Pred použitím dobre pretrepte. Potom naneste malé množstvo mlieka na aplikačnú rukavicu a krúživými pohybmi rovnomerne rozotrite po pokožke celého tela. Začnite od oblasti lýtok a pokračujte smerom nahor. Aby ste predišli pruhom na kolenách a lakťoch, pri aplikácii tieto miesta ohnite. Na záver prejdite rukavicou chrbty rúk, prsty a priehlavky.

Podľa požadovanej intenzity nechajte opálenie vyvíjať 4 – 6 hodín. Počas tejto doby sa vyhnite kontaktu s vodou alebo nanášaniu iných produktov na pokožku. Potom prípravok zmyte, a to len vlažnou vodou.

Notino tip:
Aby opálenie vyzeralo perfektne, použite 24 hodín pred aplikáciou telový peeling. Nadmerne vysušené miesta pokožky (kolená, chodidlá, lakte atď.) potom hydratujte krémom.

Vlastnosti

Konzistencia
mlieko
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

Samoopaľovacia kozmetika St. Moriz vám zaistí skutočne krásne a prirodzené opálenie bez škodlivých UV lúčov! Vaše vysnívané opálenie navyše dosiahnete okamžite a vydrží vám v perfektnom stave veľa dní! Nadchne vás tiež ľahké a rýchle nanášanie týchto prípravkov aj ich okúzľujúca vôňa! Zo samoopaľovacou kozmetikou St. Moriz si navyše môžete byť istí, že vaše opálenie bude rovnomerné bez nežiaducich škvŕn a vaša pokožka zostane dokonale hydratovaná a hebká na dotyk. Kozmetika St. Moriz vám pomôže získať vzhľad, o ktorom ste vždy snívali!
St. Moriz je v súčasnej dobe najpoužívanejšia samoopaľovacia značka v Anglicku. Samoopaľovacia kozmetika St. Moriz je obľúbená užívateľmi aj odborníkmi a za dobu svojho pôsobenia na trhu už získala celý rad ocenení. K výrobe prípravkov St. Moriz sú používané len tie najkvalitnejšie ingrediencie a všetky produkty sú vyrobené v Anglicku. Každý prípravok je starostlivo testovaný a dermatologicky schválený. Vďaka zdravému a žiarivému opáleniu budete skvele vyzerať a cítiť sa príťažlivo. So samoopaľovacou kozmetikou St. Moriz si budete môcť užívať krásne opálenie po celý rok!