SwissdentExtreme intenzívna bieliaca zubná pasta

24×
Swissdent Extreme intenzívna bieliaca zubná pasta
Swissdent Extreme intenzívna bieliaca zubná pasta
50 ml
10,50

21,00 / 100 ml, vr. DPH
Kód: SWD0084 | Na sklade
1
Packeta
pondelok 27. 9. 2021
Osobný odber
nedeľa 26. 9. 2021

Popis Swissdent Extreme
Vlastnosti

Časté pitie kávy, čaju a vína alebo aj fajčenie môže na zuboch zanechať nežiaduce výrazné pigmenty. Pre tieto prípady švajčiarski špecialisti vyvinuli intenzívnu bieliacu zubnú pastu Swissdent Extreme. Ponúka účinné a súčasne veľmi šetrné bielenie zubov, a to bez použitia silikátov s vysokou hodnotou abrazivity.

Extra účinné zloženie pasty Swissdent Extreme je postavené na dvojitej dávke prírodných enzýmov z ananásu a papáje, ktoré efektívne odstraňujú zubný povlak a vonkajšie zafarbenie zubov. Mikronizovaný peroxid vápnika, v bezpečnej koncentrácii 0,1 %, pôsobí na povrchu aj medzi kryštálmi skloviny, kde chemickou reakciou spriehľadní molekuly pigmentov. Pridaný koenzým Q10 a vitamín E potom revitalizujú ďasná a starajú sa o ne. Výrazná mentolová príchuť pasty osvieži váš dych až na niekoľko hodín.

Vlastnosti:

 • šetrne bieli nadmerne zafarbené zuby
 • odstraňuje farebné pigmenty od kávy, čaju, vína a fajčenia
 • chráni pred vznikom zubného kazu
 • revitalizuje ďasná a stará sa o ne
 • veľmi nízka abrazivita RDA 40
 • výrazná mentolová príchuť

Zloženie:

 • mikronizovaný kalcium peroxid 0,1 % – odfarbuje pigmenty
  na povrchu zubu a medzi kryštálmi skloviny
 • prírodné ovocné enzýmy papaín a bromelaín – odstraňujú proteínovú
  vrstvu na povrchu zubu vrátane povlaku a vonkajšieho zafarbenia
 • 1180 ppm fluoridov – posilňujú odolnosť zubnej skloviny
 • koenzým Q10 a vitamín E – podporujú zdravie ďasien
 • hydrogenuhličitan sodný – neutralizuje kyseliny spôsobujúce zubný kaz
 • neobsahuje SLS

Ako aplikovať:
Pastu naneste na zubnú kefku a vyčistite zuby krúživými pohybmi. Potom prebytok pasty vypľujte a zvyšok pasty nechajte ešte chvíľu v ústach pôsobiť. Následne si ústa dôkladne vypláchnite vodou.

Notino tip:
Na dosiahnutie najlepších výsledkov si zuby čistite 3× denne 2 minúty ideálne pomocou zubnej kefky Swissdent Profi. Túto starostlivosť môžete doplniť aj o bieliacu ústnu vodu Swissdent Extreme.

Kompletné zloženie

AQUA, HYDRATED SILICA, GLYCERIN, SORBITOL, ALUMINUM HYDROXIDE, MENTHA PIPERITA OIL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM MONOFLUOROPHOSPHATE, SODIUM BICARBONATE, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT, ZINC CITRATE, CALCIUM PEROXIDE, BROMELAIN, SODIUM CHLORIDE, LACTOSE, CALCIUM CARBONATE, CALCIUM HYDROXIDE, SODIUM SACCHARIN, METHYLPARABEN, PAPAIN, UBIQUINONE, TOCOPHERYL ACETATE, LIMONENE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE CI 77891. Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.
Celý text

Vlastnosti

Účinok
bielenie
Aktívne látky
koenzým Q10, vitamín E

Napísali sme o Swissdent Extreme
Články

O značke Swissdent

Kozmetika Swissdent | Švajčiarska dentálna kozmetika Swissdent patrí medzi najúčinnejšie bieliace starostlivosti o zuby, často ju tiež odporúčajú zubní lekári. Produkty sú výsledkom najmodernejších dlhoročných výskumov.
Prípravky obsahujú účinné prírodné formuly z enzýmov papaínu a bromelaínu. V kombinácii s kalcium peroxidom tvoria dokonalý bieliaci systém. Zubné pasty sú veľmi šetrné, majú nízku hodnotu abrazivity. Enzýmy v nich sa nachádzajúce rozpúšťajú farebné pigmenty na povrchu zuba. Prípravky tiež obsahujú peroxidy, koenzým Q10 a vitamín E. Peroxidy výrazne redukujú farebné škvrny, koenzým Q10 je vhodným doplnkom pri liečbe paradentózy a vitamín E podporuje zdravie ďasien.  

Recenzie Swissdent Extreme24