Prejsť na hlavný obsah

Talika

O značke Talika

Odborník v starostlivosti o mihalnice a očné okolie už od roku 1948 – to je francúzska kozmetika Talika. Značka má vo svojom portfóliu produkty starostlivosti o očné okolie, pleť aj telo a spojením technológie, vedy a túžby po inováciách ponúka aj produkty na ošetrenie tváre a tela pomocou svetelnej terapie.

 

Ku vzniku spoločnosti Talika sa viaže príbeh zdravotnej sestry Danielle Rochesovej, ktorá počas druhej svetovej vojny slúžila v parížskych nemocniciach a stretávala sa s nedostatkom liečiv. Vytvorila krém s obsahom rastlinných výťažkov, ktorý pomáhal hojiť popáleniny očí a zároveň si všimla, že tento bylinný balzam výrazne stimuluje rast mihalníc a obočia. A tak v roku 1948 uviedla na trh kultový krém na rast mihalníc Talika The Eyelash Growth Cream.

Spoločnosť Talika spája vo svojich produktoch biotechnológie, ajurvédu, bylinnú medicínu a najnovšie objavy NASA, aby svojim zákazníkom ponúkla vysokokvalitné a účinné produkty. Produkty Talika sú inšpirované prirodzenými biologickými mechanizmami, rešpektujúcimi fyziologickú rovnováhu, ktorá je nevyhnutná pre zdravú pleť. Zloženie produktov obsahuje vysoké koncentrácie prírodných látok, ktoré podporujú pôvodné funkcie buniek. Každý výrobok je sám osebe malou revolúciou.

Objavte tajomstvo francúzskeho šarmu a doprajte si účinnú starostlivosť na ošetrenie krátkych, lámavých a riedkych mihalníc a ich oživenie, rovnako ako na ošetrenie opuchov pod očami, vrások a tmavých kruhov. Vyskúšajte sérum na rast mihalníc Talika Lipocils Eyelashes, legendárny prípravok stimulujúci rast mihalníc, alebo sérum pre husté a krásne obočie Talika Liposourcils Expert. Okamžité vyhladenie a osvieženie očného okolia vám zaistí očná maska Talika Eye Therapy Patch. Pripojte sa aj vy k miliónom spokojných zákazníkov a doprajte si správnu starostlivosť. 

celý text skryť text