Tangle Teezer Wet Detanglingkefa pre nepoddajné a krepovité vlasy

8×
Tangle Teezer Wet Detangling kefa pre nepoddajné a krepovité vlasy
Tangle Teezer Wet Detangling kefa pre nepoddajné a krepovité vlasy
typ Millennial Pink
14,80

 • Tangle Teezer Wet Detangling kefa pre nepoddajné a krepovité vlasy
 • Tangle Teezer Wet Detangling kefa pre nepoddajné a krepovité vlasy
 • Tangle Teezer Wet Detangling kefa pre nepoddajné a krepovité vlasy
 • Tangle Teezer Wet Detangling kefa
 • Tangle Teezer Wet Detangling kefa
 • Tangle Teezer Wet Detangling kefa
 • Tangle Teezer Wet Detangling kefa
Kód: TAT01679 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Tangle Teezer Wet Detangling

Ako na rozčesávanie neposlušných vlasov? Kefa na nepoddajné a krepovatejúce vlasy Tangle Teezer Wet Detangling si s nimi hravo poradí. Vďaka unikátnym štetinám sa nemusíte báť lámania a poškodzovania vlasov. Naopak. Po česaní s týmto štýlovým pomocníkom budú vaše kučery žiarivo lesklé a jemné na dotyk.

Vlastnosti:

 • ohybné štetiny zabraňujú poškodeniu vlasov pri rozčesávaní
 • bez námahy a ťahania rozčeše všetky typy vlasov
 • štetiny sa ľahko kĺžu po vlasovom vlákne
 • vďaka ergonomickej rukoväti sa pohodlne drží
 • zanecháva vlasy krásne uhladené a lesklé
 • ľahko sa omýva

Ako používať:
Vlasy kefujte od korienkov až po končeky po menších prameňoch.

O značke Tangle Teezer

Tangle Teezer patrí k pozoruhodným značkám v starostlivosti o vlasy. Krásne a zdravo vyzerajúce vlasy si žiadajú patričnú pozornosť z hľadiska výberu šampónov, kondicionérov a ďalších prípravkov vlasovej kozmetiky. Niekedy sa však zabúda, aká dôležitá je aj mechanická starostlivosť. Tangle Teezer je absolútnym hitom medzi kefami pre ľahké a šetrné rozčesávanie suchých aj mokrých vlasov. Revolučný prístup v technológii, materiáli a nevšedný dizajn urobili z kief Tangle Teezer svetový trhák v starostlivosti o vlasový porast detí i dospelých.

Používanie Tangle Teezer prináša veľmi komfortný, nenásilný spôsob, ako docieliť perfektne rozčesané vlasy bez rizika ich poškodenia alebo nepríjemného ťahania. Vďaka špecificky rozmiestneným štetinkám rôznych dĺžok z jemného ohybného materiálu je česanie až neuveriteľne ľahké. Poradí si aj s poriadne zamotanými či nepoddajnými vlnitými vlasmi. Vôbec nie je náhoda, že sa Tangle Teezer stal doslova celosvetovou senzáciou a kaderníckou megastar.

Kto je tvorcom geniálnej pomôcky a symbolu ľahkého česania? Anglický kaderník Saun Pulfrey vytvoril v roku 2004 prvý prototyp neobvyklej kefy, ale nezaznamenal žiadny väčší ohlas. Záujem investorov nezískal ani v televíznej šou pre prezentáciu podnikateľských príležitostí, napriek tomu sa odmietol vzdať a ďalej bol presvedčený o sile svojho nápadu. O rok neskôr na veľtrhu v Birminghame zaujali jeho výrobky zástupcu e-shopu Boots a začal sa predávať čierny Tangle Teezer. Definitívny zlom a naozajstný úspech prišiel s ružovým variantom. Zisky rástli závratným tempom a prichádzalo jedno ocenenie za druhým.

Dnes je Tangle Teezer najpredávanejšou vlasovou kefou vo Veľkej Británii a vo svete sa každú minútu predá osem kúskov. K dispozícii je niekoľko radov a mnoho farebných variácií. Tangle Teezer Original si zamiluje úplne každý. Skvelý ergonomický tvar ako robený pre jednoduché uchopenie, vôbec žiadne ťahanie, minimálna námaha a výsledkom sú krásne lesklé vlasy a zdravý vzhľad. Tangle Teezer Compact môžete mať so sebou vždy a všade. Vďaka menšej veľkosti sa preň nájde miesto v každej taške alebo kabelke. Tangle Teezer Aqua Splash bol vyvinutý najmä na rozčesávanie mokrých vlasov a Tangle Teezer Salon Elite ponúka úplne nový vylepšený dizajn.

Kefy Tangle Teezer určite patria k základnému „must have“ vo vašej kozmetickej výbave. Mimoriadne spojenie úžitkových vlastností s neobvyklým dizajnom a variabilita použitia pre všetky typy vlasov robí z Tangle Teezer čarovnú záležitosť za dostupnú cenu. Zabudnite na lámanie a štiepeniu končekov, poškodené korienky, nepríjemné ťahanie – je tu éra Tangle Teezer!  

Recenzie Tangle Teezer Wet Detangling

tracking pixel