Prejsť na hlavný obsah

Urban Decay

O značke Urban Decay

 Kozmetika Urban Decay je ako stvorená na extravagantné líčenie so štipkou provokácie. Za touto kalifornskou značkou stojí Wende Zomnir, veľká milovníčka kozmetiky a športu. Wende každý produkt osobne testuje pri svojich obľúbených aktivitách – snoubordingu, surfingu a hot yoge, aby si bola istá, že make-up Urban Decay vydrží aj tie najextrémnejšie podmienky.

Príbeh Urban Decay sa začal písať v polovici deväťdesiatych rokov, keď trhu s luxusnou kozmetikou vládli ružová, červená a béžová. Vtedy prišla značka s absolútnym opakom a predstavila odtiene inšpirované odvrátenou stranou života v meste, nesúcou provokatívne názvy ako Roach (šváb), Acid Rain (kyslý dážď), Rust (hrdza) alebo Oil Slick (ropná škvrna).

Medzi najobľúbenejšie produkty značky patrí ikonická Urban Decay paletka Naked plná neutrálnych odtieňov, pomocou ktorej vykúzlite dokonale prirodzené líčenie alebo vodoodolný make-up Urban Decay All Nighter, ktorý vydrží celú noc. Za zmienku stojí aj Urban Decay rúž Vice Lipstick so širokým výberom odtieňov alebo maskara Urban Decay Perversion pre maximálne výrazné mihalnice.

celý text skryť text