Romantické darčekové balenie

Valentínske darčeky vám s láskou zabalíme do krásneho boxu.

Vyznajte svoju lásku!

Osobným odkazom vyrytým na parféme či kozmetike.

Filter
cenové rozpätie

Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   71
  •   29
  •   5
  •   1
Odporúčané

Tipy na valentínsky darček

Potešte svojho partnera voňavým darčekom na Valentína a urobte si pekný romantický večer. Na notino.sk nájdete tie najlepšie valentínske darčeky aj drobnosti, ktoré vám spríjemnia spoločné chvíle vo dvojici.

Tipy na darčeky na Valentína

Vyberte svojej drahej polovičke zmyselnú vôňu, ktorá príjemne zapôsobí na jej zmysly. Ideálnym darčekom na Valentína bude parfém s témou lásky, ako je napríklad DKNY Nectar Love. Alebo siahnite po unisex parféme, ktorým budete voňať obaja! Všetkým tak dokážete, že s partnerom patríte k sebe.

Priateľku potešíte aj luxusným červeným rúžom a manžela darčekovou sadou pre hladké oholenie. Hlavne nezabúdajte na to, že najlepší valentínsky darček je ten, ktorý je vyberaný s láskou.

Darčeky pre zamilovaných

Chcete naozaj potešiť svojho partnera? Oveľa viac než večera alebo klasický darček na Valentína ho nadchne romantický valentínsky večer s vami. Pripravte relaxačný kúpeľ alebo zmyselnú masáž, zapáľte vonné sviečky a valentínsky večer sa môže začať. Na notino.sk nájdete skvelé tipy na valentínsky darček pre muža aj pre ženu.

Ďalšie tipy na valentínske darčeky

celý text skryť text