Skip to main content

Face lifting

Máte vybrané
  • Lifting
Filter
cenové rozpätie

Kedy používať
Značka
Zobraziť ďalšie
Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   242
  •   49
  •   8
  •   7
  •   3
Najpredávanejšie

Občianka možno váš vek prezradí, ale pleť nie! Objavte kvalitné prípravky na lifting pletiface lifting – a navráťte pleti mladistvý vzhľad.

Kedy začať riešiť lifting tváre?

Ideálne už po tridsiatke, keď sa objavujú prvé vrásky a pleť začína strácať prirodzenú pružnosť. Základom liftingovej starostlivosti je vypínací krém. V kombinácii s ďalšími produktmi, ako sú liftingové sérum, liftingový očný krém či liftingová maska, urobíte pre vypnutie pleti maximum.

Aké zložky by mal obsahovať liftingový krém?

Základnom každého krému na vypnutie pleti je kolagén, ktorý nám v tele s rastúcim vekom ubúda. Rovnako dôležitá je kyselina hyalurónová, hydratačná látka, ktorá pleť intenzívne hydratuje a zároveň stimuluje rast kožných buniek.

Liftingové sérum na okamžité vypnutie pleti

Liftingové sérum obsahuje mnohonásobne viac aktívnych látok než hociktorý krém na vypnutie pleti. To ale neznamená, že stačí používať len sérum. Najlepšie totiž fungujú oba produkty spoločne. Najprv pleť vyčistite, potom naneste liftingové sérum a až po ňom liftingový krém. Nezabúdajte ani na lifting spodnej časti tváre a lifting krku, na ktorom sa ochabnutosť kože často prejaví najskôr.

Ďalšie tipy na vypnutie pleti

Nie je žiadnym tajomstvom, že pleť je zrkadlom životného štýlu. Dodržujte pitný režim, doprajte si dostatok spánku a udržujte sa v psychickej pohode. V poslednom prípade môžete spojiť príjemné s užitočným: taká liftingová masáž tváre v kozmetickom salóne pôsobí priaznivo nielen na vyhladenie vrások, ale aj na myseľ.