Wella Professionals Color Touch Plus

farba na vlasy

Wella Professionals Color Touch Plus farba na vlasy
Wella Professionals Color Touch Plus farba na vlasy
Wella Professionals Color Touch Plus farba na vlasy
Wella Professionals Color Touch Plus farba na vlasy
Wella Professionals Color Touch Plus farba na vlasy
Wella Professionals Color Touch Plus farba na vlasy
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: WLL0894 | Viac než 20 ks na sklade

Len pre profesionálne použitie

ks

Vybrali ste si produkt pre profesionálov

Jeho objednaním beriete na vedomie, že je určený výhradne na profesionálne použitie.
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra sobota 25. 5. 2019
Wella Professionals Color Touch Plus
odtieň 77/07 60 ml | 6,90

Vybrali ste si produkt pre profesionálov

Jeho objednaním beriete na vedomie, že je určený výhradne na profesionálne použitie.

Popis kozmetiky Wella Professionals Color Touch Plus

Popis:
Demi-permanentná farba pre intenzívne farbenie. Farba na vlasy Wella Color Plus vytvorí harmonický farebný výsledok, s bohatými farebnými odtieňmi a zároveň dodá vlasom potrebnú starostlivosť.

Účinky:

  • podporuje hĺbku a intenzitu prirodzených odtieňov vlasov
  • pre harmonický farebný výsledok s intenzívnymi odtieňmi
  • až 70 % krytia šedivých vlasov
  • vydrží 20-24 umytí, rovnako ako farby Color Touch

Složení:

  • formule TriSpectra je špeciálne vyvinutá pre radu Color Touch Plus. Gélový krém obsahuje farebné pigmenty v špecifickom trojdimenzionálnom spektre, pre intenzívny a harmonický výsledok.
  • Formula TriSpectra dodáva štruktúre a farbe každého vlasu, od korienkov po končeky, adekvátnu farebnú kvalitu pre intenzívny a prirodzený výsledok. S 50 % dodatočným leskom.
  • Color Touch Plus systém sa skladá z dvoch výnimočných zložiek: emulzia Color Touch Plus a farbiaci krém TriSpectra pre získanie žiarivých, jemných a lesklých vlasov.

Ako aplikovať:

Doporučené miešanie
Vždy zmiešajte farbu Color Touch Plus s emulziou Color Touch Plus 4 %.
Pomer 1:2 (napr. 30 g krému + 60 g emulzie).
Miešajte v plastovej miske.

Aplikácia
Nasaďte si rukavice. Aplikujte Color Touch Plus na vlasy umyté a vysušené ručníkom. Aplikujte po celej dĺžke vlasov od korienkov ku končekom. Pre intenzívnejší výsledok aplikujte na suché vlasy. Doba pôsobenia: 20 minút, bez použitia tepla (15 min. na farbené vlasy/inak chemicky ošetrené). Doba pôsobenia:  s použitím tepla (Climazon2) 15 min. (10 min. na farbené vlasy/inak chemicky ošetrené). Ak by to bolo potrebné, môžete predĺžiť dobu pôsobenia o 5 minút.

Farbenie odrastkov
Aplikujte len na odrastené korienky vlasov.

Zjednotenie farby vlasov ku končekom
Aplikujte farbu Color Touch Plus po celej dĺžke až ku končekom.
Dodatočná doba pôsobenia:  5 min.

Následná starostlivosť
Po dobe pôsobenia vlasy dôkladne umyte teplou vodou. Umyte vlasy šampónom na farbené vlasy Wella Professionals. Pre neutralizáciu alebo fixáciu farby použite kúru po farbení SP 3.8 Color Save Emulsion alebo masku Protecteur Lifetex Color.

UPOZORNENIE:

Jedná sa o profesionálne farby na vlasy, ktoré sú určené pre použitie v kaderníckych salónoch. Aplikácia, ktorá je vykonávaná doma, by mala vždy predchádzať konzultácii s kaderníkom o vhodnom odtieni farby a sile aktivačnej emulzie. Výsledná farba vždy závisí na type a stave vlasov.

O značke Wella Professionals

Wella Professionals je prémiová značka vlasovej kozmetiky, ktorá spája ľudí s láskou a vášňou pre dokonalé vlasy. Po takmer 140 rokoch svojej existencie ponúka Wella Professionals široké portfólio prvotriednych produktov, ktoré nájdete vo viac než 150 krajinách sveta.

Značka sa právom môže pýšiť celým radom vlastných patentov a o kvalite prípravkov vypovedá aj množstvo získaných prestížnych ocenení alebo zvučné mená svetových kaderníkov, s ktorými spolupracuje. V oblasti farbenia je Wella Professionals jednotkou na trhu. Farby na vlasy Wella sú vždy zárukou efektívnosti, luxusu a kvality. Vašej pozornosti by nemal uniknúť ani šampón a kondicionér Wella, olej na vlasy Wella alebo zábavné a trendy vymývajúce sa farby Wella Colour Fresh.

Patríte medzi tých, ktorí sa neuspokoja s kompromismi a svojim vlasom chcú dopriať len tú najlepšiu starostlivosť? Potom sú vlasové produkty Wella určené presne pre vás. Zažite pocit krásnych vlasov.