Wella Professionals Illumina Color
odtieň 10/38 60 ml | 7,90

Popis kozmetiky Wella Professionals Illumina Color

Farbenie s Wella ILLUMINA COLOR
Používajte vhodné rukavice, vlasy neumývajte.
Dôležité: Nepoužívajte kovové misky a iné kovové nástroje.

1. Pomer miešania
Vždy miešať 1:1 (okrem pastelového tónovania, viď bod 6), napr. 60 ml ILLUMINA COLOR + 60 ml Welloxon Perfect.

 • 6% (20 Vol.) - Tmavšia/rovnaká hĺbka tónu/zosvetlenia o 1 odtieň
 • 9% (30 Vol.) - Zosvetlenie o 2 odtiene
 • 12% (40 Vol.) - Zosvetlenie o 3 odtiene

2. Aplikácia na celú hlavu – rovnaká hĺbka/tmavšia
Farbiacu zmes nanášajte ihneď ihneď od korienkov ku končekom.
Doba pôsobenia:

 • s teplom (15-25 min)
 • bez tepla (30-40 min)

3. Aplikácia na celú hlavu - zosvetlenie
Prvý krok: Naneste farbiacu zmes LEN na dĺžky a končeky. Nanášajte asi 2 cm od pokožky hlavy.
Doba pôsobenia:

 • s teplom (10 min)
 • bez tepla (20 min)

Druhý krok: Naneste farbiacu zmes ku korienkom.
Doba působení:

 • s teplom (15-25 min)
 • bez tepla (30-40 min)

4. Aplikácia na odrasty
Začnite farbiť u korienkov. Najskôr nanášajte na miesta s najväčším percentom šedín. Pri zosvetľovaní začnite nanášať na miestach, kde požadujete najväčšie zosvetlenie.
TIP: Pri zosvetľovaní naneste viac farby než pri normálnom farbení.
Doba pôsobenia:

 • s teplom (15-25 min)
 • bez tepla (30-40 min)

5. Vyrovnávanie farby v dĺžkach a končekoch
Po uplynutí doby pôsobenia vlasy dobre navlhčite vodou a naemulgujte farbu v dĺžkach a koncoch.
Doba pôsobenia:

 • bez tepla (5-10 min)

6. Pastelové tónovanie
Pre tento postup je potreba rovnomerne zosvetliť vlasy (o ½ stupňa svetlejšie než je požadovaný výsledok). Môže sa tiež použiť na prírodné vlasy hĺbky 9/0 a svetlejšie. Pre dosiahnutie krásnych jemných pastelových odtieňov odporúčame ILLUMINA COLOR odtiene z radov 9/ a 10/.
Vždy sa miešajú v pomere 1:2 s Color Touch emulziou 1,9% (10 Vol.). Naneste ihneď na vlasy od korienkov ku končekom a nechajte pôsobiť až 15 minút bez tepla.
Dôležité: Pre dosiahnutie rovnomerného farebného výsledku prečesávajte vlasy každých 5 minút počas doby pôsobenia.

7. Záverečná starostlivosť
Po dokončení doby pôsobenia dôkladne umyte teplou vodou a šampónom Wella Professionals Brilliance Shampoo alebo SP Color Save Shampoo. Pre neutralizáciu oxidačných reziduí a stabilizáciu farby použite Wella Professionals Color Post Treatment alebo SP Color Save Emulsion.

UPOZORNENIE:
Jedná sa o profesionálne farby na vlasy, ktoré sú určené na použitie v kaderníckych salónoch. Aplikácii, ktorá je uskutočnená doma, by mala vždy predchádzať konzultácia s kaderníkom o vhodnom odtieni farby a sile aktivačnej emulzie. Výsledná farba vždy závisí na type a stave vlasov.

O značke Wella Professionals

Nemecká značka Wella Professionals, ktorá patrí do portfólia kozmetického gigantu Procter & Gamble, dodáva na trh prvotriedne prípravky starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy. Jej história sa začala písať v roku 1880, keď mladý stylista Franz Ströher založil spoločnosť zameranú na výrobu tylu (ľahká sieťovaná textília používaná na tvorbu parochní).
V súčasnosti sa produkty Wella predávajú vo viac ako 150 krajinách a môžu sa chváliť mnohými prestížnymi oceneniami – okrem iného opakovane triumfovali v súťaži Stylist Choice Awards. Samostatnú zmienku si zaslúži aj skutočnosť, že Wella na ich vývoji spolupracuje s poprednými svetovými kaderníkmi. Vďaka tomu – a svojmu nadšeniu pre výskum – má na konte slušný počet patentov.
Šampóny, kondicionéry, balzamy, vyživujúce masky a ďalšie výrobky Wella Professionals sa ľahko aplikujú a rýchlo pôsobia. Nie je bez zaujímavosti, že niektoré z nich obsahujú vzácne a luxusné ingrediencie – napríklad extrakt zo šampanského, diamantový prach alebo výťažky z hodvábu.
Kozmetika Wella Professionals je efektívna, bezpečná a v neposlednom rade finančne dostupná. Na jej takmer zázračné účinky nedajú dopustiť ani celebrity ako Demi Lovato či Katie Holmes. Vyskúšajte ju a pochopíte prečo. Značka Wella Professionals iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po nádherných a zdravých kučerách alebo radi experimentujú so svojimi účesmi.