Prejsť na hlavný obsah

Ziaja

O značke Ziaja

Jasné a úprimné posolstvo od úplného začiatku – poľská kozmetika Ziaja prináša svojim zákazníkom už od roku 1989 vysokokvalitné, a pritom dostupné produkty starostlivosti o pleť, vlasy a telo. 

Značku Ziaja založili lekárnici Aleksandra a Zenon Ziaja v Gdansku. Zenon Ziaja pracoval v nemocničnej lekárni a vo voľnom čase experimentoval s vlastnými receptúrami na výrobu mastí. Potom sa zrodila myšlienka na vlastné podnikanie. A pretože nadšenie a odhodlanie vydržalo, manželia sa rozhodli vyrábať vlastnú kozmetiku obsahujúcu zložky prírodného pôvodu. 

Prvým výrobkom vôbec bol olivový krém, ktorý sa s veľkým úspechom predáva dodnes. Kozmetika Ziaja poskytuje pleti, pokožke a vlasom intenzívnu starostlivosť a výživu, a to vďaka inovatívnym receptúram s obsahom kozieho mlieka, kakaového masla alebo šípkovej ruže.

Vyskúšajte napríklad krémové sprchové mydlo Ziaja Goat's Milk alebo jemný gél na intímnu hygienu Ziaja Intimate Creamy Wash. V kabelke by vám rozhodne nemal chýbať krém na ruky Ziaja Natural Olive, ktorý namáhanú pokožku kedykoľvek počas dňa perfektne zregeneruje. Vaša pokožka iste ocení hydratačný telový krém Ziaja Baltic Home Spa Wellness. A pleť vám zase dočistí a príjemne osvieži tonikum s kyselinou hyalurónovou Ziaja Acai Berry. 

celý text skryť text