Ziaja Kidskozmetická sada I.

Ziaja Kids kozmetická sada I.
Ziaja Kids kozmetická sada I.

Kód: ZIA04521 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: sprchový a kúpeľový gél Bubble Cola 500 ml + sprchový a kúpeľový gél Bubble Gum 500 ml + šampón a umývací gél 2 v 1 pre deti Cookies 'n' Vanilla Ice Cream 400 ml

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
viacúčelová starostlivosť

O značke Ziaja

Mimoriadne kvalitná kozmetika Ziaja existuje na trhu už 20 rokov. Zakladateľom tejto poľskej značky bol farmaceut Zenon Ziaja, ktorý sa rozhodol začať vyrábať naozaj kvalitnú kozmetiku, ktorá bude prospievať pokožke a zároveň bude cenovo dostupná pre všetky ženy.
Kozmetika Ziaja je bohatá na aktívne prírodné zložky, ako je napr. kozie mlieko, ruža, jazmín, uhorka, nechtík, aloe, harmanček alebo kakaové maslo. Takéto ingrediencie sú pre pleť každej ženy veľmi prirodzené a tak s nimi pleť "dokáže pracovať". Účinná sila prírodných látok tiež napomáha pleti pri samoregenerácii.
Značka Ziaja má vo svojom portfóliu širokú ponuku telovej a pleťovej kozmetiky, ako sú napr. denné a nočné krémy, prípravky na čistenie pleti, regeneračné a hydratačné masky, prípravky proti vráskam, telové mlieka alebo sprchové gély. S kozmetikou Ziaja podporíte vašu prirodzenú krásu a dodáte vašej pleti všetko, čo je potrebné pre jej zdravý a príťažlivý vzhľad!

Recenzie Ziaja Kids