Prejsť na hlavný obsah

Anastasia Beverly Hills

O značke Anastasia Beverly Hills

Rovnováha, dokonalé proporcie a harmónia – to je zlatý rez či pomer, ktorý ľudské oko v prírode, krajine a ľudských tvárach inštinktívne vyhľadáva a považuje za ideál krásy. Do sveta dekoratívnej kozmetiky túto „božskú proporciu“ vnáša americká značka Anastasia Beverly Hills. Jej zakladateľka svojou patentovanou metódou zlatého rezu začala doslova revolúciu v tvarovaní obočia. Znalosti estetických princípov tak položili základy kozmetiky obľúbenej medzi poprednými svetovými vizážistami.

 

Dokonale uhladený a kultivovaný vzhľad zaisťuje kozmetika Anastasia Beverly Hills už od roku 1997. Značku známu aj pod skratkou ABH vtedy založila Anastasia Soare, keď v Beverly Hills otvorila svoj prvý kozmetický salón. Známe kalifornské mesto už v názve značky zostalo rovnako ako krstné meno pôvodom rumunskej zakladateľky. V roku 2000 potom vznikol aj prvý ucelený rad produktov, ktoré sú inšpirované geometriou zlatého rezu a dokážu vytvoriť ilúziu tvárovej rovnováhy a symetrickej krásy.

Či už je to paletka Anastasia Beverly Hills, gél na obočie Anastasia Beverly Hills, make-up, maskara či rúž Anastasia Beverly Hills, kozmetika ABH vám vždy pomôže vytvoriť líčenie profesionálnej kvality, a to pokojne v pohodlí domova. Medzi uznávané a oceňované produkty patria napríklad paletky očných tieňov Anastasia Beverly Hills Norvina a Anastasia Beverly Hills Amrezy, pomáda na obočie Anastasia Beverly Hills Dipbrow alebo vosk na obočie Anastasia Beverly Hills Brow Freeze. A rozhodne si nemôžete nechať ujsť ani kultovú klasiku medzi ceruzkami na obočie – Anastasia Beverly Hills Brow Wiz.

celý text skryť text