ArdellAqua Lash umelé mihalnice

Ardell Aqua Lash umelé mihalnice
Ardell Aqua Lash umelé mihalnice
Doprava zadarmo
typ 344
6,00

Na sklade | Kód: ARD02797
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Ľahšie to už byť nemôže. Umelé mihalnice Ardell Aqua Lash sa aplikujú pomocou vody, bez zložitej manipulácie s lepidlom. Stačí ich namočiť, umiestniť na mihalnice a užívať si dokonalý výsledok. Skvele sa hodia k výraznejšiemu líčeniu, dodávajú pohľadu intenzitu a zaisťujú atraktívny vzhľad.

Vlastnosti:

  • umelé mihalnice, ktoré sa ľahko aplikujú pomocou vody
  • zvýrazňujú pohľad a pridávajú mu na intenzite
  • ideálne na výrazné večerné líčenie
  • zaisťujú atraktívny vzhľad

Ako aplikovať:
Ponorte základňu mihalníc do vody a potom umelé mihalnice umiestnite k línii vašich mihalníc.

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.