ArdellWispies nalepovacie mihalnice

11×
Ardell Wispies nalepovacie mihalnice
Ardell Wispies nalepovacie mihalnice
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
5,00

Ušetríte 6%
Demi Wispies Black
4,70

Na sklade | Kód: ARD1983

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Vždy ste túžili po dlhých hustých mihalniciach, ale príroda k vám bola v tomto ohľade skúpa? Nezúfajte, nalepovacie mihalnice Ardell Wispies vám tento sen splnia. Sú ručne vyrábané, z prírodného materiálu a zaistia vám výnimočný hlboký pohľad.

Vlastnosti:

  • maximálne zvýrazňujú pohľad a pridávajú mu na dramatickosti
  • zaisťujú atraktívny vzhľad a skvele doplňujú každé líčenie
  • ideálne na výnimočné príležitosti
  • možno ich používať opakovane

Zloženie:

  • 100 % sterilizované ľudské vlasy

Ako aplikovať:
Ak máte svoje prirodzené mihalnice rovné, môžete ich vopred natočiť kefkou alebo použiť trochu maskary pre jednoduchšiu aplikáciu. Pred nalepením mihalníc takisto najprv naneste make-up. Pinzetou mihalnice Ardell priložte k vnútornému kútiku oka k vašim prirodzeným mihalniciam a vyskúšajte, či vám vyhovuje tvar. V prípade potreby umelé mihalnice zastrihnite nožničkami. Naneste lepidlo určené na nalepovanie mihalníc z tuby priamo na mihalnice a 30 sekúnd vyčkajte na jeho ustálenie. Pinzetou pridržte mihalnice v strede vášho oka čo najbližšie k prirodzenej línii mihalníc a končekmi prstov jemne pritlačte. Večer pred spaním mihalnice jemne zlúpnite a vyčistite na ďalšie použitie.

Kompletné zloženie

ACRYLATES/ETHYLHEXYL ACRYLATE COPOLYMER, ALCOHOL DENAT Za zloženie výrobku zodpovedá výrobca. Z dôvodu prípadných zmien odporúčame kontrolovať zloženie výrobku priamo na jeho obale.
Celý text

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.