Ardell Wispiesnalepovacie mihalnice

9×
Ardell Wispies nalepovacie mihalnice
Ardell Wispies nalepovacie mihalnice
Demi Wispies Black
4,90

Kód: ARD1983 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Ardell Wispies

Produkt Ardell Wispies zdôrazní váš pohľad a podčiarkne krásu očí.

Vlastnosti:

  • pôsobí prirodzene
  • opticky zväčšuje oči a dodáva hĺbku pohľadu
  • zahustí a doplní chýbajúce riasy
  • rýchla a jednoduchá aplikácia

Použitie:
Naneste primerané množstvo lepidla na spodný lem vami zvolených umelých rias a nalepte na horné pohyblivé viečko tesne ku korienkom vlastných rias.

O značke Ardell

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.  

Recenzie Ardell Wispies

tracking pixel