Artdeco Rubicell Applicator

aplikátor na očné tiene

Artdeco Rubicell Applicator aplikátor na očné tiene
Artdeco Rubicell Applicator aplikátor na očné tiene
Artdeco Rubicell Applicator aplikátor na očné tiene
1,10
Zľava 14%
aplikátor na očné tiene
0,95

Kód: ART2240 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
piatok 25. 1. 2019
Osobný odber
piatok 25. 1. 2019
Artdeco Rubicell Applicator
aplikátor na očné tiene | 0,95

Popis kozmetiky Artdeco Rubicell Applicator

Klasický jednostranný penový aplikátor Artdeco 6016 využijete pri každodennom nanášaní púdrových očných tieňov a oceníte pohodlnú manipuláciu pri vytváraní očného make-upu.

Vlastnosti:

  • umožňuje precíznu a jednoduchú aplikáciu očných tieňov
  • vyrobený z vysokokvalitnej syntetickej peny
  • možno použiť do magnetickej kazety Artdeco Beauty Box Quattro

Ako používať:
Používajte aplikátor na nanášanie klasických púdrových očných tieňov a na ich následné vytieňovanie. Medzi jednotlivými farbami aplikátor očistite, aby ste zabránili prípadnému nežiaducemu zmiešaniu rôznych odtieňov.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.