AvonGlow bronzové tónovacie perly

Avon Glow bronzové tónovacie perly
Avon Glow bronzové tónovacie perly
odtieň Radiant Glow 22 g

Kód: AVO4431 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Tento produkt kúpite teraz so zľavou 20 % s kódom notino20. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.

Popis Avon Glow

Popis:
Avon Glow Bronzing Pearls sú bronzové tónovacie perly z kolekcie Glow zameranej na vytvorenie žiarivého bronzujúceho efektu vášho líčenia. Avon Glow Bronzing pearls sú malé guličky lisovaného púdru rôznych bronzových odtieňov. Na tomto type púdru je čarovný práve spôsob jeho nanášania. Keď prejdete perličky štetcom, jednotlivé bronzové odtiene sa krásne premiešajú, a tak sa na svetle krásne menia a lámu svetelné lúče. Pleti je dodaný prirodzený opálený odtieň. Nechajte sa zlákať týmto jedinečným púdrom a doprajte svojej pleti atraktívny opálený a zároveň prirodzený vzhľad.

O značke Avon

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon.

Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček. Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť. Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky.

Dnes je dostupná kozmetika Avon online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.

 

Recenzie Avon Glow