Prejsť na hlavný obsah

Biorepair

O značke Biorepair

Talianska značka produktov ústnej hygieny, ktoré pomáhajú naprávať poškodený povrch zubnej skloviny. Produkty Biorepair obsahujú patentovanú technológiu microRepair®, ktorá aktívne remineralizuje povrch zubov a pri pravidelnom používaní pomáha obnoviť zubnú sklovinu a uzavrieť zubné kanáliky.

 

S produktmi Biorepair môžete pri pravidelnom používaní predchádzať vzniku zubného kazu, povlaku a usadzovaniu zubného kameňa, ale aj bolestivému odhaľovaniu zubných krčkov.

Technológia microRepair® obsahuje kryštáliky uhličitanu hydroxylapatitu substituovaného zinkom, ktoré sú vytvárané v laboratóriu pomocou inovatívnych procesov a zloženie týchto mikročastíc je veľmi podobné zubnej sklovine. Vďaka tejto podobnosti umožňuje technológia microRepair® týmto mikročasticiam trvalú integráciu do zubnej skloviny

Starajte sa o zuby a celú ústnu dutinu produktmi Biorepair. Zubná pasta Biorepair Plus Pro White pomôže odstrániť nežiaducu pigmentáciu pre žiarivý úsmev, pasta Biorepair Total Protective Repair pomáha obnoviť zubnú sklovinu a chráni zuby pred zubným kazom a zvýšenou citlivosťou. Okamžité osvieženie dychu a kompletnú starostlivosť o ústnu dutinu zase zaistí ústna voda Biorepair Mouthwash 3 in 1.

celý text skryť text