Prejsť na hlavný obsah

Bobbi Brown

bobbi-brown

Tajomstvo krásy je prosté: buďte sama sebou. Tak znejú slová Bobbi Brown, zakladateľky rovnomennej americkej značky, ktorá sa preslávila kvalitnou dekoratívnou kozmetikou v prirodzených odtieňoch.  

Kozmetika Bobbi Brown sa zrodila v 90. rokoch. V tej dobe boli drogérie a kozmetické salóny plné žiarivo farebných, krikľavých a výrazných produktov. Profesionálnej make-up artistke Bobbi Brown však chýbalo prirodzené líčenie, ktoré by ženskú krásu podčiarklo, ale nezatienilo. Preto bolo len otázkou času, kedy Bobbi príde s vlastnou značkou. Tá na seba nenechala dlho čakať a v roku 1991 uzrela svetlo sveta prvá kolekcia 10 rúžov, založených na béžových pigmentoch.  

Vyskúšajte prirodzený make-up Bobbi Brown, rozjasňujúci korektor Bobbi Brown, kompaktný púder Bobbi Brown alebo ľahký Bobbi Brown BB Cream. Veľmi populárny je aj Bobbi Brown očný krém Extra Eye Repair Cream proti opuchom a tmavým kruhom, Bobbi Brown maskara pre extra objem Eye Opening Mascara alebo vitamínová báza pod make-up Bobbi Brown Face Care. Za pozornosť stojí aj bronzér Bobbi Brown alebo rúž Bobbi Brown Luxe Lip Color v širokej škále odtieňov.

celý text skryť text