Prejsť na hlavný obsah
Chloé Rose Tangerine toaletná voda pre ženy
Chloé Rose Tangerine toaletná voda pre ženy
Chloé Rose Tangerine toaletná voda pre ženy
Hlava
mandarínka, čierne ríbezle
Srdce
ruža
Základ
céder, biela ambra
Druh vôneovocná, kvetinová

Nech svet uvidí vašu ženskosť – odvážnu a slobodnú. Toaletná voda pre ženy Chloé Rose Tangerine s iskrivou vôňou to svojím vonným jazykom preloží tak dokonale, že ju nikto neprehliadne.

  • ovocno-kvetinová vôňa
  • prvá vôňa Chloé s oranžovou mašličkou
  • bola predstavená v roku 2020

Zloženie vône
Hneď na úvod vás okúzlia osviežujúce tóny mandarínky, ktoré do vône vnášajú slnečnú žiarivosť. Po chvíli do popredia vystúpia čierne ríbezle, ktoré vôni dodávajú dôrazný charakter. Ruža potom do kompozície vnáša čistotu a delikátnosť. Sladko drevitý céder spolu s mäkkými tónmi bielej ambry všetko uzatvárajú a vôňu príjemne zaguľacujú.

Príbeh vône
Táto moderná ovocná vôňa, na ktorú rýchlo vzniká závislosť, sa od ikonickej Chloé z roku 2008 odlišuje predovšetkým vonnou kompozíciou. Zatiaľ čo v pôvodnej parfumovanej vode dominovali púdrové a ružové tóny, z toaletnej vody Chloé Rose Tangerine vyžaruje predovšetkým sviežosť vďaka kombinácii mandarínky a čiernych ríbezlí.

Jemne oranžová farba vône Chloé Rose Tangerine podčiarkuje jej ovocný charakter. Aj mašlička na hrdle je nezvykle oranžová, ale tvar flakónu si stále zachováva minimalistický dizajn, ktorý je ako stvorený pre moderné sebavedomé ženy. Tvárou tejto vône sa stala herečka Lucy Boynton predovšetkým pre svoju prirodzenú krásu a tým, ako dokonale stelesňuje ducha dievčaťa, pre ktorú je vôňa stvorená.

Videá:

ChloéRose Tangerine toaletná voda pre ženy

16×
120,00
O 46 % výhodnejšie
75 ml
64,40

Na sklade | 85,87 / 100 ml, vr. DPH | Kód: CHL03705
1
Večerné doručenie
už dnes
Osobný odber
už zajtra streda 17. 4. 2024