Prejsť na hlavný obsah

Color WOW

O značke Color WOW

Americká nadčasová značka COLOR WOW je vyhľadávaná poprednými hollywoodskymi hviezdami ako Kim Kardashian, Jennifer Lopez a Katy Perry a je určená pre chemicky farbené a zaťažované vlasy. Za zrodom inovatívnej značky COLOR WOW stojí Gail Federici, ktorá svoju kariéru smerovala k nájdeniu riešenia problémov s farbenými vlasmi.

 

Gail sa rozhodla, že nechá vzniknúť dômyselnejšie, revolučné a bezpečnejšie vlasové prípravky, s ktorými budú dosiahnuté výsledky, ktoré nikdy predtým nebolo možné dosiahnuť. Úspech produktov spočíva v šetrnom udržaní a posilnení farby, bez skreslenia. Produkty značky COLOR WOW sú unikátne, neexistuje žiadne porovnateľné zloženie, ktoré by revitalizovalo vlas zvnútra a obnovovalo jeho plnosť a sýtosť.

Portfólio produktov ponúka komplexný a kompaktný rad prevratných produktov od starostlivosti cez regeneráciu až po styling s jedinečným zložením, ktoré bolo vytvorené na základe dlhodobého laboratórneho vývoja, ktorý sa zaobišiel bez testovania na zvieratách, neobsahuje sulfáty a toxické zložky. Produkty značky COLOR WOW získali neuveriteľných 56 ocenení v oblasti starostlivosti o vzhľad.

celý text skryť text