DKNY Be Delicioustoaletná voda pre ženy

DKNY Be Delicious toaletná voda pre ženy 50 ml
DKNY Be Delicious toaletná voda pre ženy 50 ml
50 ml

Kód: DKN0316 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious je svieža, ľahká vôňa inšpirovaná životným štýlom New Yorku, vhodná predovšetkým pre jarné a letné obdobie. Vďaka chladivým tónom ovocia, kvetín a exotického dreva ju na seba môžete nanášať pri každej príležitosti. Je určená mladistvým ženám, ktoré sa neboja prejaviť svoju nespútanú a hravú povahu. Parfém Be Delicious im dodá chuť do života a iskru príťažlivosti.

Dizajn a vzhľad flakónu je typický pre značku DKNY. Oválny tvar dokonale padne do nežnej ženskej ruky a uľahčí aplikáciu vône . Kovový lesk vypovedá o elegancii, luxuse a mimoriadnej kvalite tejto značky. Parfémy DKNY sú veľmi obľúbené ako medzi ženami, tak medzi mužmi. Preto sa nemusíte obávať kúpy naslepo, najmä ak milujete svieže ovocné a pôvabné kvetinové tóny sprevádzané jemnými podtónmi zvodného dreva.

Na začiatku zaujme Be Delicious svojou jablčnou vôňou zmiešanou s tónom melóna a uhorky. Sviežu ovocnú arómu vystrieda kvetinový nádych, v ktorom dominuje sladká ruža, nežná konvalinka, fialka a elegantná tuberóza. Hrejivá a veľmi príjemná aróma exotického dreva, ambry a kvetinových tónov zanechajú na vašej pokožke ľahkú stopu, ktorá nezmizne ani po niekoľkých hodinách po aplikácii.

Obľúbená módna návrhárka, Donna Karan, patrí k preslávenej americkej metropole, ako drahý šperk na hrdlo krásnej ženy. Aj preto vznikol názov DKNY z písmen jej mena a názvu mesta New York. DKNY dnes produkuje predovšetkým skvelú dámsku konfekciu a vynikajúce vône pre mužov a ženy.

Parfémy DKNY sú vždy mladistvé, optimistické, plné mestského štýlu. Na svoje si prídu milovníci sviežich a energických tónov, ale aj priaznivci sýtejšej klasiky. Parfém DKNY Be Delicious sa radí medzi vitálne, svieže, ovocno-kvetinové vône. Je ako stvorený pre mladé rebelky. Ak milujete mestský štýl, život a ste plná energie a chuti prekonávať prekážky všedných dní, neváhajte a utíšte svoj smäd po živote jedinečným elixírom mladosti od DKNY!

Zloženie

Hlava
jablko, magnólia, uhorka
Srdce
fialka, konvalinka, ruža, tuberóza
Základ
ambra, drevo, kvetinové tóny, santalové drevo
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke DKNY

Parfémy DKNY | DKNY je značkou veľmi mladou a pritom nesmierne známou. DKNY vznikla v roku 1988 v americkom New Yorku. Zaslúžila sa o to Donna Karan a ako názov použila svoje vlastné iniciály plus iniciály daného mesta - teda Donna Karan New York. Značne populárnou a podstatnou zložkou sortimentu DKNY sú hodinky. DKNY mala od začiatku za cieľ priniesť na trh módy a vôní luxus v modernom mestskom poňatí, čo sa podarilo až pri vynaložení veľkých nákladov. To priviedlo DKNY k nemalým finančným ťažkostiam, ktoré ju nakoniec donútili k predaju spoločnosti Louis Vuitton. Dnes sa matka firmy Donna Karan hojne venuje charite. Čo sa dostupných kolekcií týka, odporúčame vyskúšať napríklad mladú a veľmi premenlivú vôňu DKNY Be Delicious.

Recenzie DKNY Be Delicious

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!