Dr. Feelgood BIO and RAW kakaové maslo

Dr. Feelgood BIO and RAW kakaové maslo
Dr. Feelgood BIO and RAW kakaové maslo
120 ml
9,50

7,92 / 100 ml, vr. DPH
Kód: DRF0630 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 7. 5. 2021
Osobný odber
už zajtra piatok 7. 5. 2021

Popis Dr. Feelgood BIO and RAW
Vlastnosti

Kakaové maslo Dr. Feelgood obsahuje veľké množstvo antioxidantov a naviac nádherne vonia po čokoláde.

Vlastnosti:

  • hĺbkovo hydratuje
  • zlepšuje elasticitu pokožky
  • vhodné pri problémoch s ekzémami a suchou pokožkou
  • má nádhernú čokoládovú vôňu

Zloženie:

  • 100% kakaové maslo – za studena lisované
  • bohatý zroj antioxidantov

Vlastnosti

Typ pokožky
suchá

O značke Dr. Feelgood

Objavte silu prírody, ktorá sa ukrýva v produktoch Dr. Feelgood! Výrobky Dr. Feelgood obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok, vitamínov a minerálov v ich prirodzenej podobe. Tieto prírodné látky dokážu preniknúť až do najhlbších vrstiev pokožky, kde pôsobia komplexne. Rýchlo sa vstrebávajú a nezanechávajú pocit mastnoty. Výrobky Dr. Feelgood intenzívne hydratujú a zvláčňujú pokožku, obnovujú jej pružnosť a prispievajú k vyhladeniu vrások.¨

Oleje značky Dr. Feelgood sú ďalej vhodné aj na masáž celého tela alebo ich môžete užívať vnútorne. Oleje, ktoré možno konzumovať, sú na etikete označené ako jedlé. Prírodné oleje Dr. Feelgood sa tak môžu stať súčasťou pokrmov alebo ich môžete užívať len tak lyžičkou. Účinné prírodné látky pôsobia preventívne proti vzniku mnohých ochorení a sú tak veľmi dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu.

Značka Dr. Feelgood si veľmi zakladá na kvalite svojich výrobkov. Všetky jednodruhové oleje sú vyrobené len z plodov jednej konkrétnej rastliny, a to lisovaním za studena, vďaka čomu zostávajú v olejoch všetky dôležité látky. Starajte sa o svoju krásu zvonku aj zvnútra s výrobkami značky Dr. Feelgood!  

Recenzie Dr. Feelgood BIO and RAW