Driclor Solutionantiperspirant roll-on proti nadmernému poteniu

17×
Driclor Solution antiperspirant roll-on proti nadmernému poteniu
Driclor Solution antiperspirant roll-on proti nadmernému poteniu
20 ml
9,00

Kód: DIC1445 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 27. 11. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Driclor Solution
Vlastnosti

Zatočte s nadmerným potením raz a navždy. Prípravok Driclor Solution dokáže zamedziť nežiaducemu poteniu, a to až o 50 % už po 1. týždni používania!

Driclor Solution je účinný antiperspirant vo forme roll-onu, ktorý je priehľadný a nezanecháva biele fľaky na oblečení. Jeho špeciálne zloženie dokáže postupne eliminovať nadmernú tvorbu potu v podpazuší, na rukách aj na nohách.

Vlastnosti:

  • o 50 % obmedzuje tvorbu potu už po týždni používania
  • predchádza nežiaducemu vzniku zápachu v podpazuší
  • priehľadná textúra nezanecháva biele fľaky na oblečení
  • možno aplikovať na ruky, nohy a podpazušie

Zloženie:

  • 20 % hexahydrátu chloridu hlinitého – potláča tvorbu potu
  • bez parfumácie

Ako aplikovať:
Prípravok aplikujte na dokonale suchú pokožku podpazušia, rúk alebo nôh. Aplikujte 1× denne tesne pred spaním a s odstupom minimálne 1 hodinu po kúpeli či sprchovaní. Ráno po prebudení umyte a osušte miesta, na ktoré ste prípravok aplikovali. Po uplynutí cca 1 týždňa stačí prípravok aplikovať 2× – 3× za týždeň a následne iba 1× v týždni.

Pred použitím vyskúšajte prípravok Driclor na malej časti kože. V prípade alergickej reakcie už ďalej nepoužívajte. Nepoužívajte depilačné krémy a nehoľte si miesta, na ktoré chcete použiť Driclor najmenej 24 hodín pred a po aplikácii prípravku. Nepoužívajte iné dezodoranty či antiperspiranty na miesta, na ktoré aplikujte Driclor. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

Vlastnosti

Druh balenia
roll-on
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Driclor

p>Celosvetovo uznávaná farmaceutická spoločnosť Stiefel vyrába produkty proti nadmernému poteniu značky Driclor. Antiperspiranty tohto radu sú vďaka najmodernejším technológiám veľmi účinné, a to už po prvom použití. Výrazne regulujú potenie, neobsahujú žiadne vône, a sú preto vhodné pre mužov aj ženy.
Prípravky sú bezpečné a prísne klinicky testované. Umožňujú následnú aplikáciu parfému, čo oceňujú predovšetkým tí zákazníci, ktorí používajú iba svoju obľúbenú značku. Aktívnou zložkou Dricloru je Aluminium Chloride Hexahydrate v 20 % koncentrácii, na rozdiel od ostatných antiperspirantov, ktoré majú koncentráciu iba 5 %. Už po celom svete sa ľudia majú možnosť zoznámiť s antiperspirantmi Driclor, ktorých prednosťou je kvalita a rýchla, dlhodobá účinnosť.

Recenzie Driclor Solution17