Escentric Molecules Escentric 02toaletná voda unisex

2×
Escentric Molecules Escentric 02 toaletná voda unisex
Escentric Molecules Escentric 02 toaletná voda unisex
Doprava zadarmo
100 ml
84,20

Kód: ECN0053 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 20. 7. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 17. 7. 2020

Popis parfému Escentric Molecules Escentric 02
Zloženie

Žite podľa seba. Neberte ohľady na názory ostatných. Neobzerajte sa späť. Toaletná voda unisex Escentric Molecules Escentric 02 je ako stvorená pre všetkých, ktorí nepoznajú limity. Jej vonná kompozícia sa hodí pre mužov aj ženy. Pretože vo svete niche vôní hranice neexistujú.

  • postmoderná vôňa založená na modernej syntetike
  • drevitá a ambrová, ale zároveň ľahká
  • krásne vyniká v teplom počasí

Zloženie vône
Vôňa Escentric 02 obsahuje najvyššiu možnú koncentráciu Ambroxanu (13,5 %), syntetickej molekuly s vôňou podobnou ambre. Ambroxan je zmiešaný s hedionom, teda zelenou, jazmínovou molekulou pre osviežujúci efekt podobný ginu s tonikom. Sucho drevitý a žiarivý charakter má vôňa vďaka Iso E Super, molekule, ktorá vonia ako orezané ceruzky.

Príbeh vône
Nemecká značka niche parfumov Escentric Molecules bola založená v roku 2006. Geza Schoen sa rozhodol vstúpiť na trh s konceptom provokatívne reagujúcim na spôsob, akým sú v súčasnosti vytvárané a predávané parfumy. Jeho myšlienkou je demystifikácia celého procesu. Každý z parfumov značky Escentric Molecules je absolútne neobvyklý a provokatívny. 

Zloženie

Zloženie
Iso E Super, jazmín, ambroxan
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke Escentric Molecules

Parfémy Escentric Molecules sa v roku 2006, keď boli prvýkrát uvedené na trh, stali zo dňa na deň absolútnym svetovým fenoménom. Ich úspech tkvie v úplne unikátnom zložení, ktoré je často postavené na sile jednej jedinej vonnej zložky. Práve tento minimalizmus robí vône Escentric Molecules úplne neobvyklými.

Escentric Molecules oslavuje parfumérstvo ako umenie chémie. Aroma molekula Iso E Super, ktorá je kľúčovou ingredienciou týchto niche parfémov, bola stvorená v laboratóriách už v roku 1973.

Parfumérskym svetom však bola zanedbávaná až dovtedy, kým ju prvýkrát úplne neizoloval berlínsky parfumér Geza Schoen. Vytvoril 2 vône – Escentric Molecules Molecule 01 a Escentric Molecules Molecule 02 – ktoré spája práve táto špeciálna vonná zložka.

Niche parfémy Escentric Molecules majú dlhotrvajúcu výdrž a sú ako stvorené pre každého, kto rád vyhľadáva extravagantné a originálne veci. Ich neobvyklá aróma vykúzli na každej pokožke neopakovateľný príbeh.

Recenzie Escentric Molecules Escentric 02