Prejsť na hlavný obsah
Escentric Molecules Molecule 01 toaletná voda unisex
Escentric Molecules Molecule 01 toaletná voda unisex
Escentric Molecules Molecule 01 toaletná voda unisex
ZloženieIso E Super
Druh vônedrevitá

Ak ste zvedaví a otvorení experimentom, tak by vám toaletná voda Escentric Molecules Molecule 01 nemala uniknúť. Jej vonná kompozícia spoľahlivo poteší všetky milovníčky a milovníkov drevitých vôní, ktorí radi vidia ďalej než ostatní a skúšajú absolútne unikátne veci.

  • drevitá pižmová vôňa pre ženy aj mužov  
  • pre milovníkov originality a nových objavov
  • na celoročné nosenie cez deň i navečer

Zloženie vône
Mimoriadnosť parfumov značky Escentric Molecules je založená predovšetkým na tom, že vždy vznikajú vo dvojici, keď jedna z vôní je syntézou rôznych ingrediencií (tak, ako väčšina ľudí rozumie konceptu parfumérstva) a druhá je poctou jedinému tónu (aromatickej molekule), ktorý určuje charakter onej syntézy. V prípade Escentric Molecules Molecule 01 ide o zložku „Iso E Super“ s jemnou drevitou vôňou a unikátnymi vlastnosťami dodávajúcimi parfumom hĺbku a zamatový dojem.

Iso E Super® je názov ochrannej známky aromatickej chemickej látky. Escentric Molecules Molecule 01 pozostáva iba z tejto jedinej ingrediencie. Nositeľ Molecule 01 ucíti príjemné jemné, zamatovo drevité tóny a vôňa tejto unikátnej toaletnej vody mu prepožičia dojem príťažlivej žiary, neobvykle silne pôsobiacej na kohokoľvek v okolí. Sám návrhár parfumu Geza Schoen sa vyjadril, že účinok Escentric Molecules Molecule 01 je takmer až feromónický.

Príbeh vône
Nemecká značka niche parfumov Escentric Molecules bola založená v roku 2006. Geza Schoen sa rozhodol vstúpiť na trh s konceptom provokatívne reagujúcim na spôsob, akým sú v súčasnosti vytvárané a predávané parfumy. Jeho myšlienkou je demystifikácia celého procesu. Každý z parfumov značky Escentric Molecules je absolútne neobvyklý a provokatívny.

Escentric MoleculesMolecule 01 toaletná voda unisex

114×
100 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: ECN0052

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.