Escentric Molecules Molecule 02toaletná voda unisex

4×
Escentric Molecules Molecule 02 toaletná voda unisex
Escentric Molecules Molecule 02 toaletná voda unisex
Odporúčaná maloobchodná cena
120,00

Ušetríte 35%
100 ml
77,90

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: ECN0051 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 4. 2020

Popis parfému Escentric Molecules Molecule 02
Zloženie

Už vás nebavia klasické vône, pri ktorých si môžete byť istí, že v priebehu dňa stretnete niekoľko ľudí s rovnakým parfumom? Originálne niche parfémy sú skvelým riešením pre každého, kto rád skúša nové veci. Unisex toaletná voda Escentric Molecules Molecule 02 vás očarí orientálnymi tónmi, ktoré vám okorenia každý deň.

  • unisex vôňa pre ženy aj mužov
  • pre každého, kto miluje originalitu
  • vyniká vysokou výdržou

Zloženie
Vôňa Molecule 02 vás zahalí veľmi príjemnou, zamatovou, hrejivou, nevtieravou a príjemne sladkou arómou. Výnimočnosť toaletnej vody je založená na ambroxane, najlepšie voňajúcom komponente ambry, jednej z najstarších vonných ingrediencií.

Príbeh vône
Molecule 02 je ambroxanová vôňa pre ženy aj mužov od nemeckej značky niche parfémov Escentric Molecules. Tú založil roku 2006 berlínsky návrhár parfémov Geza Schoene, ktorý sa rozhodol provokatívne reagovať na spôsob, akým sú v súčasnosti vytvárané parfémy.

Zloženie

Zloženie
ambroxan
Druh vône
orientálna

Napísali sme o Escentric Molecules Molecule 02
Články

O značke Escentric Molecules

Parfémy Escentric Molecules sa v roku 2006, keď boli prvýkrát uvedené na trh, stali zo dňa na deň absolútnym svetovým fenoménom. Ich úspech tkvie v úplne unikátnom zložení, ktoré je často postavené na sile jednej jedinej vonnej zložky. Práve tento minimalizmus robí vône Escentric Molecules úplne neobvyklými.

Escentric Molecules oslavuje parfumérstvo ako umenie chémie. Aroma molekula Iso E Super, ktorá je kľúčovou ingredienciou týchto niche parfémov, bola stvorená v laboratóriách už v roku 1973.

Parfumérskym svetom však bola zanedbávaná až dovtedy, kým ju prvýkrát úplne neizoloval berlínsky parfumér Geza Schoen. Vytvoril 2 vône – Escentric Molecules Molecule 01 a Escentric Molecules Molecule 02 – ktoré spája práve táto špeciálna vonná zložka.

Niche parfémy Escentric Molecules majú dlhotrvajúcu výdrž a sú ako stvorené pre každého, kto rád vyhľadáva extravagantné a originálne veci. Ich neobvyklá aróma vykúzli na každej pokožke neopakovateľný príbeh.

Recenzie Escentric Molecules Molecule 02

tracking pixel