Prejsť na hlavný obsah
Extrifit Fatall® Fat Burner kapsuly na podporu spaľovania tukov
Extrifit Fatall® Fat Burner kapsuly na podporu spaľovania tukov
Podľa účeluRedukcia hmotnosti, energia a vitalita
Forma Kapsuly
Spôsob podaniaNa perorálnu aplikáciu – prehĺta sa
Režim výdajavýživový doplnok
Alergényneobsahuje alergény
Alergény – obsahuje stopyneobsahuje stopy alergénov
Príchuťbez príchute

Fatall Ultimate Fat Burner je silný a účinný spaľovač tuku, ktorý je určený pre efektívnu odbúravanie tukových zásob. Je určený ako pre kondične cvičiaci tak i pre vrcholových športovcov. Samozrejme ho ale môže používať tiež nešportujúca verejnosť a každý, kto sa usiluje o redukciu tukových zásob a telesnej váhy. Fatall (R) Ultimate Fat Burner obsahuje celkovo 18 účinných látok sa synergickým (vzájomne sa podporujúcom) účinkom:

 • Extrakt z Garcinia cambogia (50% obsah kyseliny hydroxycitrónovej HCA) efektívne ovplyvňuje metabolizmus tukov, pomáha redukciu telesnej hmotnosti a znižuje chuť do jedla.
 • Extrakt z kôry bielej vŕby (obsah salicínu 50%) vitalizuje, podporuje hormonálnu rovnováhu, prispieva k normálnej funkcii svalov a kĺbov.
 • Rozchodnica ružová (Rhodiola rosea) extrakt (obsah rosavinu 4%) podporuje fyzický výkon a kondíciu, rovnako tak ako mentálny výkon, podporuje krvný obeh a pôsobí ako antioxidant.
 • Extrakt z koreňa púpavy lekárskej 5% podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému, činnosť pečene a metabolizmus sacharidov, pôsobí protizápalovo.
 • Extrakt z kurkumy (obsah kurkumoidov 95%) podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému, normálne trávenie, činnosť pečene, pôsobí protizápalovo, pôsobí ako antioxidant a podporuje normálnu činnosť nervovej sústavy a duševnú rovnováhu.
 • Chaluha bublinatá (kelp) prispieva ku kontrole telesnej hmotnosti a znižuje chuť do jedla, podporuje normálnu činnosť štítnej žľazy a funkciu hormonálneho systému.
 • Extrakt z čierneho korenia (obsah piperín 95%) je účinný v kontrole telesnej hmotnosti, pôsobí ako antioxidant, podporuje normálny trávenie, zdravie pečene, normálnu činnosť nervovej sústavy a obeh v jemných krvných cievach a kapilárach.
 • Extrakt z guarany (obsah prírodného kofeínu 10%) podporuje funkciu imunitného systému, znižuje pocity únavy, zvyšuje fyzickú i psychickú vitalitu, je účinný v kontrole telesnej hmotnosti a podporuje metabolizmus tukov.
 • Extrakt zo zeleného čaju (obsah prírodného kofeínu 30%) podporuje metabolizmus tukov a je účinný v kontrole telesnej hmotnosti, podporuje pružnosť ciev a normálnu hladinu cholesterolu, podporuje normálnu hladinu glukózy v krvi, je účinným antioxidantom a zlepšuje duševný stav vrátane lepšej schopnosti koncentrácie pozornosti a učenia.
 • Extrakt z koreňa zázvoru (obsah Gingeroly 5%) podporuje normálnu hladinu cukru v krvi, pôsobí ako antioxidant, podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému a funkciu imunitného systému, znižuje pocity únavy a vitalizuje, podporuje svalovú činnosť.
 • Extrakt z Citrus aurantium (obsah synefrínu 95%) podporuje metabolizmus tukov a je účinný v kontrole telesnej hmotnosti.
 • Pikolinát chromitý - chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín a na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.
 • Kofeín pôsobí stimulačne, pomáha zvýšiť bystrosť a obratnosť, pomáha zlepšiť sústredenie a podporuje vytrvalostný výkon.

Odporúčané dávkovanie:
Neužívajte viac ako 2 kapsule naraz. Svoju dennú dávku rozdeľte na viac častí, vždy zapite aspoň 200 ml vody. Užívajte 3 kapsule Fatall® Ultimate Fat Burner denne (pokročilí cvičenci max. 5 kapsúl denne). V deň tréningu užívajte tiež 20 minút pred začatím cvičenia, v deň bez tréningu užívajte spoločne s jedlom.

Upozornenie:
Zloženie spaľovače Fatall® Ultimate Fat Burner je naozaj veľmi silné, a preto je úplne vylúčené používanie viac ako 2 kapsúl v jednej dávke. Ak začínate s týmto spaľovačom, vždy (!) Začnite na dávkovanie iba 1 kapsula denne a až po niekoľkých dňoch, keď sa s účinkami suplementu (predovšetkým v zmysle veľmi silné stimulácie) zoznámite, môžete dávkovanie veľmi opatrne zvýšiť - avšak nikdy nie na vyššej ako 2 kapsule v jednej dávke (a to bez ohľadu na Vašu telesnú hmotnosť či tréningovú vyspelosť). Neberte, prosíme, toto upozornenie na ľahkú váhu a vždy ho dodržujte.

ExtrifitFatall® Fat Burner výživový doplnok kapsuly na podporu spaľovania tukov

4×
130 cps
31,50

Na sklade | 0,24 / 1 kapsúl, vr. DPH | Kód: EXF00083
1
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Preskúmajte našu ponuku Zdravia a krásy. Ak v nej nakúpite nad 23 €, dostanete od nás vitamín C so šípkami ZADARMO.
Darček pre vás
Darček pre vás
Preskúmajte našu ponuku Zdravia a krásy. Ak v nej nakúpite nad 23 €, dostanete od nás vitamín C so šípkami ZADARMO.
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 1. 3. 2024
Osobný odber
už zajtra piatok 1. 3. 2024