Givenchy toaletná voda pre mužov

6×
Givenchy Pí toaletná voda pre mužov
Givenchy Pí toaletná voda pre mužov
Doprava zadarmo
91,00

Ušetríte 41%
100 ml
53,70

Kód: GIV0125 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
utorok 25. 2. 2020
Osobný odber
utorok 25. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Givenchy Pí
Zloženie

Odvážny postoj vo svete vôní pre mužov. Túžba po striedmosti a modernosti, potreba búrať konvencie. Muž používajúci Givenchy nám neustále uniká, ale neustále ho objavujeme. Je stelesnením najväčšieho zvodcu. Tento muž je objaviteľom, nadanie pre vedu, chuť objavovať. vypovedá o jeho vôli jednať a taktiež o jeho túžbach dosiahnuť krajné extrémy. používajú rôzni muži, od intelektuálov po tých najcitlivejšie založených.

Zloženie

Hlava
rozmarín, estragón, bazalka, mandarínka
Srdce
aníz, konvalinka, neroli
Základ
fazule tonka, vanilka, benzoin, céder, mandle
Druh vône
orientálna, drevitá

O značke Givenchy

Značka Givenchy v sebe spája francúzsku eleganciu a americkú príťažlivosť. Vznikla v roku 1952 a nesie meno svojho zakladateľa Huberta de Givenchy. Tento francúzsky aristokrat začínal svoju kariéru stážami v domoch Dior alebo Piguet a sníval o vlastnej módnej značke.

Sen sa Givenchymu čoskoro splnil a mohol sa pýšiť tým, že obliekal rodiny Guinessovcov a Kennedyovcov alebo Audrey Hepburn. Slávna herečka a najznámejšia zákazníčka sa tiež stala inšpiráciou pre vôbec prvý parfém Givenchy. Dnes už má značka za sebou viac ako 60 úspešných rokov tak vo svete módy, ako aj v oblasti vôní a kozmetiky.

Dámske vône Givenchy v sebe snúbia štýlovú eleganciu s koketnou drzosťou, ako napríklad legendárny Givenchy Very Irrésistible. Pánske zas stelesňujú ducha moderného džentlmena, čo spĺňa aj rovnomenná voda po holení Givenchy. Ikonickým sa stal tiež make-up Givenchy aj starostlivosť o pleť Givenchy.

Recenzie Givenchy Pí