HALLOWEEN MAKE-UP!

INŠPIRÁCIA NA HALLOWEENSKE LÍČENIE

Halloween je tu a s ním aj čas, kedy sa môžeme naplno vyhrať s líčením a „prevteliť sa“ do niekoho iného. Vybrali sme tie najviac trendy aj nadčasové looky, s ktorými budete najžiarivejšou hviezdou každej halloweenskej párty! A aby sme radosť ešte znásobili, zlacnili sme všetky produkty, ktoré k tomu budete potrebovať.

TOP HALLOWEENSKE LOOKY 2021

Día de Los Muertos

 

Oslávte mexický Deň mŕtvych a premeňte sa v Dámu smrti, čiže La Calavera Catrina. Sviatok Día de Los Muertos oslavuje smrť nie ako koniec, ale ako nový začiatok. Maska zdobenej lebky sa stala nádherne desivým symbolom tohto dňa.

Harley Quinn

 

Nezameniteľný look Harley Quinn, Jokerovej (ex) drahej polovičky a snáď najznámejšej záporačky z Gothamu, bude vždy v kurze. Nezaobídete sa bez bledej pleti, červeného rúžu a pestrofarebného očného líčenia. Nebojte sa byť nevyspytateľné a rovnako ako Harley si líčenie trochu rozmažte.

To najlepšie z Instagramu

Máte vybrané
  • Akcie
Filter
cenové rozpätie

Značka
Zobraziť ďalšie
Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   229
  •   123
  •   24
  •   8
  •   7
Odporúčané

Líčenie na Halloween

Premeňte sa s nami na sexy levicu, zombie nebo roztomilého zajačika a staňte se hviezdou každej halloweenskej párty. Nech už hľadáte jednoduché líčenie na Halloween alebo prepracovaný halloweensky make-up, u nás nájdete tú najlepšiu dekoratívnu kozmetiku, s ktorou zažiarite! Trblietavé aj farebné paletky očných tieňov s vysokou pigmentáciou, červené rúže a svetlý make-up pre mŕtvolný vzhľad. Maľovanie na tvár jednoducho patrí k Halloweenu!

Inšpirujte sa tipmi na halloweenske looky od vašich obľúbených značiek, alebo vyskúšajte strašidelné halloweenske líčenie podľa svojich obľúbených hororových postáv. Halloween je príležitosť popustiť uzdu svojej fantázii, oslávte ho štýlovo!

celý text skryť text