Prejsť na hlavný obsah

Helena Rubinstein

Helena Rubinstein

Helena Rubinstein je zavedenou tradičnou značkou a avantgardným priekopníkom vo svete luxusnej kozmetiky. Ambíciou značky je vytvárať kozmetickú starostlivosť budúcnosti, zakladá si na inovácii a spolupráci so špičkovými vedcami, ale nezabúda ani na svoju bohatú históriu.

 Značka Helena Rubinstein nesie meno svojej zakladateľky, ktorá si v roku 1902 otvorila prvý salón krásy, na vývoji produktov spolupracovala s najlepšími vedcami a neustále hľadala inovatívne vedecko-výskumné riešenia, v čom značka pokračuje dodnes. Meno Helena Rubinstein je tak už viac než 100 rokov synonymom ikonických produktov, vedeckej legitimity a výnimočných formúl. 

 Kozmetika Helena Rubinstein vyniká hi-tech formulami, každá kvapka je vrcholom luxusu a pri jej formulách s rastlinnými kmeňovými bunkami bolo klinicky preukázané, že posilňujú bunkovú aktivitu kože, omladzujú pleť a pôsobia proti starnutiu. Okrem prémiovej starostlivosti o pleť ponúka Helena Rubinstein aj všetko potrebné pre perfektné líčenie – make-up Helena Rubinstein dokonale zjednotí vašu pleť a maskara Helena Rubinstein dokonale zvýrazní mihalnice a dodá im maximálny objem a dĺžku.

celý text skryť text