Prejsť na hlavný obsah
HERMÈS Calèche parfumovaná voda pre ženy
HERMÈS Calèche parfumovaná voda pre ženy
Druh vônekvetinová, aldehydová

TVORBA
Calèche, prvý dámsky parfum značky Hermès, ktorý v roku 1961 vytvoril parfumér Guy Robert, sa v roku 1992 odel do nového šatu a vznikol tak Calèche Soie de Parfum. Bol pomenovaný podľa ikonického koča módneho domu a tradície obchodu s hodvábom.

TÓNY VÔNÍ
Kvetinovo-aldehydový parfum Calèche Soie de Parfum spája rafinované tóny aldehydu s bohatými tónmi jazmínu a ruže.

FLAKÓN
Flakón inšpirovaný svetlami veteránov zdobí čierny vrchnák, ktorého tvar pripomína jazdeckú čiapku. Štítok na zadnej strane flakónu je ilustrovaný kresbou Philippa Dumasa, čo je znakom príslušnosti ku kolekcii Parfums-Fondateurs.

KOLEKCIA PARFUMS-FONDATEURS
Kolekcia Parfums-Fondateurs čerpá inšpiráciu z tradícií módneho domu. V každej tvorbe z dielne Hermès sa odzrkadľuje svet fantázie módneho domu, či už v názve, vôni alebo farbe. V priebehu rokov spoločnosť Hermès napísala príbeh o odvážnej parfumérii, ktorá sa zrodilo zo stretnutia s jedinečnými parfumérmi.


Parfum Calèche, ktorý v roku 1961 vytvoril Guy Robert, je prvá dámska vôňa módneho domu Hermès. Táto kvetinovo-drevitá chyprová vôňa je veľmi ženská a jej názov je inšpirovaný legendami opradeným záprahom antického boha Hermesa. Calèche je románový príbeh nespútanosti, ktorý záujme nádherou ušľachtilých materiálov. Veselé tóny citrusov sa snúbia s modernými aldehydovými tónmi, v kvetinovom srdci bije kombinácia ylang-ylangu, ruže a jazmínu s drevitou, chyprovou stopu, umocnenou vznešenými tónmi kosatcov.

HERMÈSCalèche parfumovaná voda pre ženy

7×
Doprava zadarmo
100 ml
177,60

Viac než 5 ks na sklade | 177,60 / 100 ml, vr. DPH | Kód: HER0073
1
Večerné doručenie
pondelok 22. 7. 2024
Osobný odber
pondelok 22. 7. 2024