Prejsť na hlavný obsah

Kiehl's

Kiehl's

Kozmetika Kiehl’s, to je účinná starostlivosť o pleť, telo a vlasy s klinicky overenými výsledkami. Vyznačuje sa spojením účinných prírodných ingrediencií, vedeckého výskumu a dlhej, viac než 170-ročnej farmaceutickej tradície.

Kiehl’s verí, že krása pleti vychádza z jej zdravia, a preto poskytuje individuálne riešenie na mieru všetkým typom pleti a všetkým jej potrebám. Produkty Kiehl’s obsahujú vysoký podiel prírodných zložiek a ich dermatologicky testované zloženie zaisťuje maximálny komfort a požadované výsledky.

Značku Kiehl’s založil John Kiehl v roku 1851 v newyorskej East Village ako rodinnú lekáreň. Postupom času rozšíril jeho učeň podnik o kompletný sortiment s ponukou čajov, byliniek či tinktúr vrátane kozmetických výrobkov značky Kiehl’s. Už tie úplne prvé bolo dostať so zložením uvedeným na etiketách.

Dodnes je neoddeliteľnou súčasťou každej predajne Kiehl’s kostra v životnej veľkosti, Mr. Bones. Tá v minulosti slúžila ako pomôcka na názorné objasnenie súvislostí medzi problémami s pleťou a ich pôvodom v rôznych oblastiach v tele.

So značkou Kiehl’s si ľahko vytvoríte rutinu na mieru potrebám svojej pleti. Vyskúšajte niektorý z ikonických produktov. Vašej pozornosti by určite nemal uniknúť legendárny krém Kiehl’s Ultra Facial Cream. Hĺbkovo hydratuje a napomáha obnove kožnej bariéry, čím pleť aj chráni.

Nočné olejové sérum Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate sa postará, aby ste sa každé ráno prebúdzali so sviežou a žiarivou pleťou. Očný krém Kiehl’s Creamy Eye Treatment with Avocado zase citlivej oblasti okolo očí dopraje správnu starostlivosť. S vráskami na zrelej pleti si poradí sérum s retinolom Kiehl’s Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum. Pre rozjasnenie a zjednotenie pleti siahnite po sére s vitamínom C, Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate.

celý text skryť text